Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość qbanan

koronka co i jak:)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość qbanan

Witam! mialem rzykry wypadek obluzowala mi sie wskazowka sekundnika w kieszonce, nie wiele myslac postanowilem sam naprawic a co:) i owszem wskazowke naprawilem, ale jak zpowrotem wsadzic koronke zeby nie wypadala?? :oops: moj blad, jest jakis sposob czy trzeba splonac wstydem i smigac do zegarmistrza??

i jeszcze jedno pytanko, mam kwarca w ktorym jak docisnie sie koronke to mozna przesuwac wskazowki?? nadodatek gdy wyciagnie sie koronke do zmiany polozenia wskazowek sekundnik nie staje... zachowuje sie jak w mechaniku!! to normalne??

pozdr i dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a jak koronkę (pewnie i wałek) wyjąłeś ?

podobno do blokowania powinna służyć mała śrubka na mechaniźmie w okolicach osi wałka. podobno lepiej jest wyciągać wałek w pozycji ustawiania wskazówek , a nie chodu. podobno ... to tyle , bo się na znam - ... ale od tego mamy na forum kolegów zegarmistrzów

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co piszesz to nie odkreciles srubki to nie dobrze...odkrec ja wloz walek z koronka i wkrec ponownie...co do kwarca to skroc walek i bedzie oki...co do tych wskazowek to zalezy od mechanizmu...


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.