Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JACA

Casio G-SHOCK DW 6600

Rekomendowane odpowiedzi

Funkcji MUTE niestety brakuje...///powinien migać bez pii

 

Prawdopodobnie można przenieśc temat do działu "CASIO",gdyż coraz więcej informacji dochodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaca cosik nie tak z tymi linkami .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaca cosik nie tak z tymi linkami .

Pozdrawiam

 

Jakie nie cosik? Otwieraja sie.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...co do kwestii Casio DW-6900/6600 dostępnych na allegro.pl: najczęściej mają na deklu Made in Korea, Thailand a nawet China z tego względu, że nie są to już vintage modele, które mają Japan. Można rzec, że wszystkie modele z opcją illuminator nie są już w całości robione w Japan, jak te vintage. Z tym trzeba się pogodzić. Nawet te okolicznościowe modele na 25-lecie Casio też mają na deklu Thailand. Co do kwestii odróżniania modeli Casio DW-6600: Są wersje DW-6600C z wersją G na wyświetlaczu, która jest widoczna przy podświetleniu i bez tej litery - DW-6600. Jest oczywiście całe mnóstwo odmian DW-6900/6600. zegarki te to z całą pewnością kwintesencja G-Shock. Są bardzo wytrzymałe, duże, grube, mają podstawowe funkcje ( basic ), czytelne wyświetlacze i ze względu na swoją wytrzymałość, styl i niezawodność są zaaprobowane przez NASA, służą ( szczególnie w USA na wielu frontach wojennych, wśród strażaków, policjantów, itp: ). Grają też w wielu filmach: DW-6900 - ''Training Day'', DW-6600C - ''Italian Job''. Szczególnie DW-6600 ma bardzo mocne podświetlenie, które może być wykorzystywane w ciemnościach, jako mini latarka. Casio DW-6900 został nawet nazwany Three Eyed Devils, ze względu na trzy kółeczka na wyświetlaczu. z podstawowych funkcji, jakie te zegarki posiadają, należy wymienić: godzinę, datę, timer, stoper, podświetlenie typu illuminator ( niebieskie ). Przystępna jest też cena tych zegarków, np: na allegro.pl nowy w granicach 230 paru zł. Z całą pewnością zegarki sportowe o sportowym designu - bardzo mocne i duże. Niestety dziś już nie są produkowane:(


Kobiety! Zwłaszcza te z Electra Luminescent Backlight...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...

vintage-oznacza rzeczy z ubiegłej"epoki"itp takie trochę"zabytki",bądź też stylizowane na dawne czasy

 

Pierwotnie klepali w Japonii,potem tak jak opisałeśpowyżej.Mój egzemplarz ma na wyświetlaczu "JAPAN 0"a na deklu MADE IN CHINA.

W moim przypadku liczy się tylko to,że udało mi się kupić poszukiwany zegarek,po tym jak naście tak wstecz odasłano mnie z kwitkiem z ZIBI.

Szkoda,że,na deklu daty produkcji nie klepią,ale myślę,że obecnie dostępne nowe egzemplarze są nowym produktem ewentualnie swieżo złożonym,a nie nastoletnim leżakiem-wtedy pewnie bezel i pasek by się rozleciał ze starości.

Co do koloru wyświatlacza-to mam turkus,choć o wersji z niebieskim info również znalazłem,starałem się fotki illuminatora pstryknąć,ale trafić nie mogę-tzn na fotce zawsze wychodzi mi inny kolor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.