Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość dj Bartas

ustawianie zegarka orient crystal 21jewels

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dj Bartas

Witam kupiłem takiego orienta jak w temacie i zastanawiam się jak go ustawić bo do tej pory nie moge sekundnik chodzi i ciężko jest ustawić zegarek,jeszcze jedno co myślicie otym zegarku jakie są wady i zalety zgóry dziękuje za odpowiedzi pozdrawaim;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym zegarku nie można zatrzymać sekundnika. Trzeba kręcić na chodzącym.

Fajny mechaniczny zegarek za małe pieniądze, mam go chyba od 15 lat, nigdy nie był otwierany. Wadą jest to, że nie można go ręcznie dokręcić i bransoleta czasem się sama otwiera, jest bez blokady.

Zawsze jakoś inaczej patrzę (tj z większą sympatią :) ) na kogoś kto ma na ręku mechanicznego Orienta, niż jakiś kwarc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POwitoł

Nie ma za bardzo sensu ustawianie takiego zegarka w punkt względem wzornika. I tak w ciągu dnia zrobi kilka/naście sekund w którąś ze stron.

Spróbuj zatrzymać wskazówkę sekundową kręcąc delikatnie koronką w drugą stronę niż ta która przesuwa wskazówki do przodu :)

UWAGA: nie wiem, czy jest to koszerne dla werku :)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dj Bartas

Dziękuje wam za pomoc udało mi się ustawić go tak ,że robi narazie 8 sekund różnicy;Ciekawi mnie jednak to jak by on wyglądał na skórzanym pasku?i Moje pytanie brzmi jaki byście polecali pasek do tego orienta;Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie Cristala na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.