Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Slepy8

Orient y469672

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Slepy8
post-0-0-19432000-1331247429.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,mam taki sam sikor jak ty kolego odziedziczylem go po moim tacie,ktory zmarl nie wiem dokladnie jak jest stary ale +/- 38 -44 lat aaa i moj zegarek ma ten sam numer seryjny z tylu i z przodu co twoj,troszke dziwne to jest e-mail [email protected] sie kolego to moze razem znajdziemy cos wiecej na ten temat.pozdro Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam taki sam zegarek. Stan niemalże idealny. Orientuje się ktoś jaka jest wartość tego zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to nie ma takich nowych Orientów, chyba chodzi Ci o nowy w sensie nieużywany? Potocznie zwany "patelnią".

Mój zegarek ma kalendarz od 1971 do 2015.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim mieście są dostępne nowe egzemplarze normalnie w sklepie z gwar. cena 430 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam identyczny w wieku conajmniej 20 latek. oznaczenie na dekielku LH L4696725A-7A. Pracuje bez zarzutów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.