Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

y60

dziwna Doxa -sub czy aquaman?

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item798946234_doxa_sub_750_t.html

 

taka Doxa pojawiła się na Allegro,koperta Aquamana,wskazówki też ,a tarcza z SUBa 750 i to w wersji Caribbean z hełmem nurka .

 

napisałem do sprzedającego -podał mi numer ref odpowiadający kwarcowemu Aqua..,

Na deklu zresztą 10 atm a tarcza 750.

 

Cóż to za cudo?

 

 

czy to jeszcze można nazwać modem czy już ściemą,

 

Cena niestety, jak za dwa Aquamany(mniej więcej).. :D

 

sub 750:

 

post-23173-0-29610500-1331252938.gif

 

Aqua:

Doxa Aquaman Front2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOXA POKAZANA PRZEZ CIEBIE NA ZDJECIU JAK NAJBARDZIEJ OK:)

 

TO ZDJECIE POCHODZI OD ZNANEGO SPRZEDAWCY JAKO ZE ON SPRZEDAL I WIEMY JUZ ZE MA ACHIWUM WIEC WRZUCE JEGO OPIS

This Doxa Sub 750T Caribbean limited edition (one of 250) dive watch is in a big 47mm x 45mm x 14 mm SS screw back case, water resistant to 750 meters. It has a unidirectional diving bezel, signed screw down crown, sapphire crystal, and quickset date. The blue dial has baton markers and hands that glow like a light house. The integral beads of rice SS bracelet, with flip lock deployant clasp and diver's wet suit extension should easily fit an eight wrist. This watch is in near mint condition, with no scratches or dings on the case or crystal, very minor hair lines on the bezel. It was purchased in September, 2005, and never worn. The automatic movement is accurate to five seconds per day. This four month old dive watch, which will be sold with boxes (actually a metal tube that simulates a SCUBA tank) and warranty card, had a list price of about $1350 before the limited edition of 250 was sold out.

 

ZAS DOXA Z ALLEGRO TO JAK SADZE SKLADAK - KOPERTA I SRODEK AQUA A TARCZA GMT SUB- BYLY TE TARCZE PARE RAZY NA E-BAY WIEC KTOS ROZWINAL SIE TWORCZO:), BO RZECZYWISCIE WYGLADA JAK MIX AQUMANA Z 750


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,chciałem się upewnić,żeby niewinnie kogoś nie oczernić ..

 

nawiasem mówiąc ta oryginalna 750 Caribbean fantastyczna..

 

chyba oddałbym za nią T-Grapha....kto wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.