Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kajot04

dwa zegarki - troszkę egzotyczne - I CO dalej ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam - mam dostać jakieś zegareczki w "prezencie" - jak wskaże które :). Z nieco lepszych rozawżam - oba po jakies 1500-1700 zł:

 

1) Certina DS Podium Big 001.617 albo

2) Atlantic Big Date55460.41

 

co sugerujecie ?

 

ale to mniej ważne - tu [oradze sobie i sam, bardziej posłucham sugestii na to co poniżej . Nieistotne dlaczego i skąd takie dziwadła ;) - ale zakładając, że posłucham waszych rad

- to co podpowiecie z tego co poniżej - dane i fotki w dole:

 

- Zeppelin Transatlantik

kwarc ETA G15.261 Swiss made

wielkość: 42mm / 14mm

woda: 5 ATM

no i ten bok koperty (to przetłoczenie) w Zeppelinach mnie powala - ale koperta jest satyna nie błysk i boje się, że będzie wygladała jak taki aluminiowy walec :P.

 

 

- Jacques Lemans Liverpool

mechanik automat Miyota (kaliber nieznany)

wielkość: 44mm /13mm

woda: 20ATM

 

kolorystyka jak na fotkach - Zeppelin srebrna tarcza czarne wskazówki indeksy, Jacques - jak widać. Ceny zbliżone - około 900 zł.

 

dlaczego mam dylemat - bo zeppelina znam z fotki a JL widziałem - bardzo atrakcyjnie wyglada i świetnie leży na rece, zeppelin zauroczył mnie na obrazku ale ta satyna mnie zastanawia no i generalnie nie wiem jak to wyglada w realu - może kto widział ?

 

 

jack.jpg

 

 

zeppelin.jpg


- - -

Krzysztof - by kajot04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

- to co podpowiecie z tego co poniżej - dane i fotki w dole:

 

- Zeppelin Transatlantik kwarc ETA G15.261 Swiss made

- Jacques Lemans Liverpool mechanik automat Miyota (kaliber nieznany)

 

hello - jest tu kto ?:P zero sugestii ? sam mam taki dylemat rozwiązywać ?


- - -

Krzysztof - by kajot04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tu pisać? kwarc o nieczytelnej i bezstylowej tarczy kontra austriak na japońskim werku automatycznym. Dla mnie osobiście - żaden, ale przecież nie dla mnie wybierasz :P . A zegarki są różne stylowo, co dodatkowo czyni ich zestawienie zagadkowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tu pisać? kwarc o .....nieczytelnej i bezstylowej tarczy.... kontra austriak na japońskim werku automatycznym. Dla mnie osobiście - żaden,

 

no widzisz takie luzne stwierdzenie a już coć daje - i inaczej już się na to patrzy. Ba, chyba masz racje co do tej tarczy...

A austriak jest ładny, werk Miyota no to wiadomo, ale skoro vostok2416 cyka mi ładnie, to o werkach Miyota czytam wiele pozytywnych informacji - proste, solidne, a bywa że o dokładności 5-10 sekund na miesiąc.. to za te pieniądze jednak co kupie innego ? Ruska i albo divera Seiko czy Orienta... czyli ewentualnie po Twojej wypowiedzi plus ma JL :P


- - -

Krzysztof - by kajot04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.