Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wyczesany

Kilka pytań odnośnie Zeppelina i Atlantica

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem Atlantica do zakładu zegarmistrzowskiego i wrócił, tylko, że jest tak mocno zakręcony że nie mogę go odkręcić, a nie mam specjalnego klucza, znacie jakieś domowe metody?

Odnośnie Zeppelina to mam LZ127 GMT i sekundnik "lata" dość luźno zapytałem sprzedawcę i powiedział, że to cecha mechanizmu, nie znam się kompletnie więc uwierzyłem. Chodzi o to, że sekundnik porusza się w zakresie jednej sekundy przy poruszaniu zegarkiem, i nie zgrywa się idealnie z indeksami (nie zawsze, jeśli wskazówka jest równolegle do ziemi wtedy się zgrywa jeśli nie to się majta)- czy takie coś podlega reklamacji, lub można to jakoś poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Atlantica do zakładu zegarmistrzowskiego i wrócił, tylko, że jest tak mocno zakręcony że nie mogę go odkręcić, a nie mam specjalnego klucza, znacie jakieś domowe metody?

 

Ta pomoc nazywa sie fizyka.Uzyj dluzszego klucza,albo jakiegos przedluzenia (-;


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znacie jakieś domowe metody?

Yep. Suwmiarka. Tylko koniecznie przez szmatkę, np mikrofibrę do monitorów, inaczej porysujesz dekiel jak diabli tymi ostrymi końcówkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okiej, jutro się przetestuje :angry: Zna ktoś odpowiedź na pytanie odnośnie Zepka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam się, ale moim zdaniem nie powinno nic latać, nigdy się z czymś takim nie spotkałem i na logikę jest to idiotyczne - przecież to, którą sekundę pokazuje zegarek nie może zależeć od jego pozycji względem Matki Ziemi - a tak będzie, jeśli się "majta".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekundnik rusza się w zakresie jednej sekundy (czyli jak pokazuje 45 to mogę go ruszyć do 46, ale w tył już nie). Dla mnie też bez sensu ale ja się znam na zegarkach tyle co nic, znajomy ma zwykłe proste Casio i u niego nic nie lata -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.