Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość mathu

Ten czy ten?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mathu

To zrób fotę G vs. Monster bo chciałbym choć orientacyjnie wiedzieć jaki on jest duży.

 

Oczywiście zakup 5000 to czyste szaleństwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Oczywiście zakup 5000 to czyste szaleństwo :)

 

Szaleństwo to mało powiedziane. Nie mniej skoro jesteś w stanie wydać tyle peelenów za tego typu zegar, czemu nie. Jak szaleć to szaleć. Fotki po obiedzie. Na szybko:

post-22858-0-88986400-1331334523.png

post-22858-0-35841000-1331334526.png

post-22858-0-43725900-1331334528.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Dzięki. Mam nad czym myśleć. Choć pewnie i tak skończy się na tym Risemanie a kompromis osiągnę dokupując DW-5000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz mudmana najnowszego black ;] najladniejszy G


SEIKO RULEZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 6900 jest obleśny, wygląda jak "casio" z targowiska, nie mówiąc już o tym, że to nie Master of G.

 

Dlaczego 2 i dlaczego 1?

 

Co jest obleśne? Może wygląd 6900? Stary nie rozśmieszaj mnie...Ten zegarek jest remake'm kultowego modelu DW-6900. Więc z czym do ludzi? Jakie targowisko? Casio przez lata takimi właśnie modelami budowało to czym teraz jest - porządną markę. Twój argument, że to nie Master of G, jest po prostu śmieszny. DW 6900 to zegarek kultowy, którego konstrukcja nie raz udowodniła że może znieść wiele, bardzo wiele.

 

EDIT: prędzej już Riseman wygląda jak zabawka z targowiska...G-Shock nie musi się świecić niczym psie klejnoty żeby dobrze wyglądał. Pamiętam te zegarki z przed blisko 20 lat. Miały surowy design, niezwykłą wytrzymałość i to jest właśnie kwintesencja G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wwl1 po co tyle emocji? temat sprzed ponad półtora roku... mnie 6900 tez nigdy się nie podobał, o gustach się nie dyskutuje, jeśli 6900 to Twój ulubiony G to dobrze i niech tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok masz racje o gustach się nie dyskutuje, pełna zgoda. Tylko po co przy tym wspominać, że 6900 wygląda "obleśnie"? Bazarowo? Ok, nie podoba się watch nie ma sprawy, nie kupuje i tyle. Mnie np. nie podoba się rise tzn jego design. Zegarek ok ma dużo funkcji, które na pewno się przydadzą niejednemu użytkownikowi ale IMO jego design to już jest nie najlepsza droga. Ale jednocześnie nie mówię że sikor ten wygląda "obleśnie". To może urazić fanów danego modelu. DW6900 to model kultowy, pochodzący z czasów kiedy w Polsce posiadaczy oryginalnych G było relatywnie mało. Cóż po upadku poprzedniego systemu byliśmy przez kilka ładnych lat na tzw. dorobku. Siła wyższa. Zresztą co by powiedział np Tom Cruise jakby się dowiedział, że nosił na planie filmu "obleśny" watch? Po prostu lipton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uwazam że wszystkie plastikowe zegarki wyglądają jak zabawki , pomimo że sam mam kilka modeli G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.