Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nav

Użytkownik
 • Content Count

  913
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam tak samo, na szosie sporo się nakręciłem, ale od kiedy wsiadłem na gravela, to po prostu wygrała jego uniwersalność, tym bardziej że rowerem jeżdżę cały rok i właściwe na co dzień do pracy.
 2. nav

  MOTOCYKLE

  Wrzucę foto, bo moim zdaniem piękny kawałek sztuki użytkowej. Mój drugi motocykl, pierwsze było 125cc na kat B. Moto... wolność, radość, polecam każdemu i pozdrawiam wszystkich, niezależnie od pojemności i innych zmiennych.
 3. Dla mnie 2019 udany, przekroczyłem po raz pierwszy 1000km. Gratuluję wszystkim wyników i zdrowego biegania w 2020!
 4. nav

  MOTOCYKLE

  ajsek z ciekawości jaki to model? Patrzę na stronę Hondy i tego "maleństwa" nie widzę...a ładne.
 5. nav

  Policzmy SUMO

  maritimeeng gratuluję Sumo, świetny zegar.
 6. Nie mam innych typów, i jestem tego samego zdania, ale też subiektywne jest to mój ulubiony diver Seiko, dla innych będzie SKX, Monster itd.
 7. Panowie, gdzie obecnie można najkorzystniej kupić SKX007? Chciałbym do niego wrócić, nie zależy mi na wersji "J". Najniższą cenę znalazłem na longislandwatches, ale może ktoś ostatnio kupił na lepszych warunkach. Dziękuję za odpowiedź.
 8. AlbiNOS 01 śledzę relację z budowy i trzymam za Ciebie kciuki!
 9. nav

  MOTOCYKLE

  Ładne sprzęty, co to za modele? Honda - czarna, Kawasaki białe?
 10. A ja skończyłem ostatnio cykl "Pola dawno zapomnianych bitew" Roberta Szmidta- rąbanka sci-fi, przypadła mi do gustu. Teraz czytam "Pozytonowego detektywa" Asimova, ale widzę że cykl o Fundacji jest dużo lepszy. Wspomniany wyżej Kapuściński czeka w kolejce.
 11. Czytałem że zegarki z Decathlonu są niezłe- jeśli potrzebujesz podstawowych funkcji. Pomiar tętna z nadgarstka podnosi cenę i tu jeśli się nie mylę wchodzisz w przedział 700zl i więcej.
 12. Ładne zdjęcia Panowie. Mirosuaw bardzo mi się podobają: i kociaki i krajobrazy. Symonid - kostka super. Zgadzam się z tym co piszesz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.