Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

damiance

Kraina zegarków a wolność gospodarcza

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz 16 The Heritage Fundation we współpracy z The Wall Street Journal przygotowała indeks wolności gospodarczej. W zestawieniu jest około 180 krajów. Szwajcaria na miejscu 8, Polska "za murzynami" na 71 pozycji ...

 

Polecam link:

 

Szwajcaria:

 

http://www.heritage....try/Switzerland

 

ranking ogólny:

 

http://www.heritage....ex/Ranking.aspx

 

pozdrawiam,

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz 16 The Heritage Fundation we współpracy z The Wall Street Journal przygotowała indeks wolności gospodarczej. W zestawieniu jest około 180 krajów. Szwajcaria na miejscu 8, Polska "za murzynami" na 71 pozycji ...

 

Polecam link:

 

Szwajcaria:

 

http://www.heritage....try/Switzerland

 

ranking ogólny:

 

http://www.heritage....ex/Ranking.aspx

 

pozdrawiam,

Damian

Polska to my. Nie pozostaje nic innego jak wziać sie do roboty:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska to my. Nie pozostaje nic innego jak wziaść sie do roboty:-)

 

OK :)

 

wydaje się , że pracujemy całkiem nieźle, chociaż olbrzymie zasoby ludzkie są niewykorzystane a oprócz tego "walczymy" z barierami "regulacyjno-urzędniczymi"

 

oto co napisano w kategorii Labour Freedom dla Polski:

 

"Labor regulations are relatively rigid. The non-salary cost of employing a worker is high, and dismissing an employee is difficult."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK :)

 

wydaje się , że pracujemy całkiem nieźle, chociaż olbrzymie zasoby ludzkie są niewykorzystane a oprócz tego "walczymy" z barierami "regulacyjno-urzędniczymi"

 

oto co napisano w kategorii Labour Freedom dla Polski:

 

"Labor regulations are relatively rigid. The non-salary cost of employing a worker is high, and dismissing an employee is difficult."

cos o tym wiem :-) Uwierz mi :-) Ty przynajmniej MOZE ale zaznaczam MOZE bedziesz miał jakas emeryture bo ja to na karme dla psa dostane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Polska to my. Nie pozostaje nic innego jak wziaść sie do roboty:-)

 

Chyba nie uda "wziąść" się do roboty, ale można spróbować wziąć się do roboty :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos o tym wiem :-) Uwierz mi :-) Ty przynajmniej MOZE ale zaznaczam MOZE bedziesz miał jakas emeryture bo ja to na karme dla psa dostane

 

 

Ja też tylko na siebie liczę :)

 

przecież OFE to fasadowy system... o ZUS nie wspomnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak.Mam 17 lat.W polsce zadnych prospektow dorabiania sobie do czegokolwiek w tym wieku.Mieszkam od 4 lat w wielkiej brytanii.Oprocz collegu mam tez mozliwosc pracy,ktorej jest naprawde sporo.Rzecz jasna do ukonczenia 18 lat place sa niskie i nie za bardzo daloby sie z nich wyzyc,ale na zegarki daje rade zarobic uczac Angielskiego (-;

Znajomi pracuja w sklepach,McDonaldach,na stacjach benzynowych.To samo juz po skonczeniu szkol.Nauka jest tania a specjalistow potrzeba od zaraz,za naprawde dobre pieniadze.Inny swiat.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziekuje za sprostowanie. Bez niego dyskusja obrałaby blędny kierunek. Wstydze sie i obiecuje poprawę

 

Chyba nie uda "wziąść" się do roboty, ale można spróbować wziąć się do roboty :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.