Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

korrus

Uszkodzona tarcza Orient - gdzie kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak zwykle przez własną głupotę coś popsułem. Tym razem trafiło na mój zegarek. Niewiele myśląc chciałem naświetlić zegarek lampą błyskową niestety zrobiłem to ze zbyt małej odległości i temperatura spowodowała przysmażenie tarczy zegarka. Czy ktoś wie gdzie można nabyć cyferblat do Orienta i czy to w ogóle możliwe. Model raczej rzadki więc pewnie będę musiał z tym żyć.

Model to CEV0E002D.

Czekam na jakiekolwiek informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z autoryzowanym przedstawicielem Orienta - to współczesny model, o ile wiem, więc myślę, że cześci da się załatwić.

 

http://www.orient-watch.pl/


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź kontaktowałem się z nimi. Powiedzieli mi że koszt cyferblatu to około 100zł.

Zastanawiam się nad sprzedażą zegarka może ktoś kupi i wyremontuje. Zegarek jest prawie nowy, nosze go zaledwie od 2 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ci się nie podoba, to może i racja, ale jak ci się podoba, to nie ma sensu sprzedawać. Przecież te 100zł to znowu nie majątek, a za uszkodzonego Orienta dużo nie weźmiesz. Moim zdaniem bardziej opłaca się go naprawić, chyba, że zdecydowanie go nie lubisz...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.