Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

onifer

Ktory z ponizszych zegarków 200m

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Szukam dośc taniego powiedzmy do 250 zł zegarka dośc masywnego koniecznie na bransolecie i koniecznie min.20ATM.

 

Wybór głównie między Casio a JVD. Podpowiedzcie proszę które Wam się bardziej podobają spośród poniższych?:

 

1. Casio

 

6174_1177855809727_1328098301_497188_1402699_n.jpg

 

2. Casio

 

spd_2008112821121_b.jpg

 

 

3. JVD

 

J1030_1redbracel.jpg

 

4. JVD

 

JVDJS18_4green.jpg

 

6. JVD

 

JVDJS19_2bigdata.jpg

 

Pomóżcie wybrać- muszę dokonać wyboru do jutra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr 4 - czarno-zielony. Jeżeli chodzi o stronę wizualną. Skoro w środku siedzą kwarce, to od tej strony wybór nie ma znaczenia.


Można bez końca patrzeć na ogień, wodę i parkującą kobietę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale można jeszcze porównywać jakośc wykonania, choćby w JVD są pełne bransolety w Casio zdaje sie już nie....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy chwalą sobie JVD. Ponoć ciekawa alternatywa za nieduże pieniądze. Nigdy nie widziałem JVD na żywo, ale na zdjęciach niestety wyglądają dla mnie bardzo tandetnie.

 

Uważam, że Casio nr. 1 wygląda wygląda najlepiej ale to moja subiektywna opinia. Dodatkowo ten miecznik na tarczy wygląda ciekawie... przypominają mi sie stareńkie Cornaviny :)


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy chwalą sobie JVD. Ponoć ciekawa alternatywa za nieduże pieniądze. Nigdy nie widziałem JVD na żywo, ale na zdjęciach niestety wyglądają dla mnie bardzo tandetnie.

 

Uważam, że Casio nr. 1 wygląda wygląda najlepiej ale to moja subiektywna opinia. Dodatkowo ten miecznik na tarczy wygląda ciekawie... przypominają mi sie stareńkie Cornaviny :)

 

No właśnie widać że nie widziałeś na żywo JVD.

 

Miałem model nr 3 i powiem tak...przy nim te Casio 200m wygladaja jak dziecinne zabawki...śmiało mogę na podstawie tego modelu napisać że jakośc wykonania nie odbiega niczym od Zodiaców.

 

Ja stawiam na JVD o numerze 3


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.