Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sweetpatrynia

zegarek na prezent

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

pragnę poradzić się Was znawców jaki mam kupić zegarek na prezent (męski).

Chciałabym żeby by szwajcarski, a'la złoty:) do 500zł. na więcej mnie nie stać :huh:

Jaka marka jest dobra, w miarę tania.

Poradźcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam taki zegarek BISSOT ale na jednym jest napisane swiss made a na drugim swiss mvp.. co to za różnica??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

Po pierwsze nie Bissot tylko Bisset. Po drugie odpuść sobie. Po trzecie na forum jest dosyć dużo wątków o zakupach zegarków w różnych przedziałach cenowych i wystarczy wyszukać ;)

Po czwarte a'la złoty to chyba tak trochę hmm "wieś tańczy i śpiewa"?.

Poszukaj w tym dziale postów odnośnie zakupu zegarków w interesującym Ciebie przedziale cenowym :(

Moim zdaniem lepiej kupić coś porządnego niż tylko świecącego się. Chyba, że rozważasz zakup używanego zegarka to jakiś fajny pozłacany pewnie się znajdzie.

 

Ps. Jeżeli nic nie znajdziesz w dziale, do którego umieściłem link to musisz dokładnie się określić jaki zegarek jest w kręgu Twoich zainteresowań, bo "męski, szwajcarski, a'la złoty" to trochę mało :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-23896-0-55550800-1331594997.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie może masz rację ;) Czytając a'la złoty odebrałem to jako "może być tombak, byle się świecił". Widocznie późna pora mi nie służy i czas już spać :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, wszystko jest dla ludzi:

 

 

poszukałbym wśród kwarcowych zegarków Tissot, Doxa, Delbana, Adriatica, Atlantic. Wszystkie będą reprezentować mniej więcej ten sam poziom

Dziękuję Panu za radę, poszukam może coś znajdę, ten wklejony na zdjęciu jest bardzo ładny, takiego bym szukała :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

Po pierwsze nie Bissot tylko Bisset. Po drugie odpuść sobie. Po trzecie na forum jest dosyć dużo wątków o zakupach zegarków w różnych przedziałach cenowych i wystarczy wyszukać :huh:

Po czwarte a'la złoty to chyba tak trochę hmm "wieś tańczy i śpiewa"?.

Poszukaj w tym dziale postów odnośnie zakupu zegarków w interesującym Ciebie przedziale cenowym ;)

Moim zdaniem lepiej kupić coś porządnego niż tylko świecącego się. Chyba, że rozważasz zakup używanego zegarka to jakiś fajny pozłacany pewnie się znajdzie.

 

Ps. Jeżeli nic nie znajdziesz w dziale, do którego umieściłem link to musisz dokładnie się określić jaki zegarek jest w kręgu Twoich zainteresowań, bo "męski, szwajcarski, a'la złoty" to trochę mało :(

 

No ja się nie znam na zegarkach. Absolutnie nie chodzi mi o "wieś tańczy i śpiewa". No poprawiam się BISSET B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a CO do wieś "tańczy i śpiewa" to oni noszą raczej grube srebrne łańcuchy z odpustu :huh: i do tego zegarek w komplecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie tam drogie, trzeba na pozłacane, a nie złote patrzeć

linki przez PW wysłałem

Lorus też może być, ale szwajcar miał być

skoro Lorus pasuje, to na ebayu łatwo kupi się pozłacane seiko 5 (mechanik, znaczy się z duszą)

 

pozłota przy intensywnym używaniu pewnie będzie odłazić po jakimś czasie i będzie to brzydko wyglądać. Ja Tissota nosiłem przez 6 lat 5 dni w tygodniu i pozłota zeszła trochę tylko na klamerce paska, jednak nosiłem tylko do garnituru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.