Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krystian

Użytkownik
 • Content Count

  6,725
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Krystian last won the day on April 8 2016

Krystian had the most liked content!

Community Reputation

343 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Krystian

 • Birthday July 8

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

3,012 profile views
 1. Jak dla mnie Pepsi to najlepszy model od kilkunastu lat. Nie zamieniaj.
 2. A sprawdzałeś w PP, czy tylko teoretyzujesz jak większość? Spróbuj kupić Aquanauta lub Nautilusa i wtedy napisz.
 3. Jakbyś mieszkał w Polsce to po 2 tygodniach byś miał i wcześniej nic byś nie musiał kupić [emoji2371]
 4. Bardziej mi chodzi o „wbijanie palcy w żebra” [emoji2957]
 5. Mi poza Cermitem też Sub bardziej pasuje od Suba date jeżeli chodzi o czarny bezel. Zdecydowanie bardziej wolę w nim symetrię od daty. Tak czy inaczej Cermit ma swój urok i dla mnie najciekawszy z tej trójki.
 6. To już chyba w kwestii kierownika salonu, bo z Posnanii dzwonili (i tu duży plus, że się pofatygowali od razu poinformować jak coś było wiadomo), a do kolegów zapisanych w Katowicach też zero odzewu. Nie wiem jak w innych butikach.
 7. ale to tylko może, bo idąc tym tokiem rozumowania nie powinienem mieć przydzielonego żadnego Tak więc nie sądzę, że o to chodziło. Edit. Jak widać powyższa odpowiedź potwierdza moje zdanie.
 8. [emoji1787] Odnośnie pytań, że ciekawe, że do niektórych już dawno dzwonili. Obecnie chodzi o stare zaliczki na nieprodukowaną wersję. Wtedy dzwonili kto ma przydzielony zegarek, a kto nie z deklaracji po premierach. Ja osobiście jestem wkurzony takim syfem, bo specjalnie brałem dzień wolny w pracy i zasuwałem do Poznania (poprzednio zapisałem się na Pepsi po 17 i odbierałem je po 2 latach). Tym razem byłem pierwszy w salonie razem z dwoma innymi wieloletnimi forumowiczami. Wcześniej nie miałem możliwości zapisania na Hulka bo listy były zamknięte, więc jak zobaczyłem Cermita (zaraz po północy, bo takie hobby więc człowiek śledzi i cieszy się takimi wydarzeniami - Ci co uważają, że kawałek stali nie zrozumieją), to od razu się ucieszyłem, że może jednak uda się kupić ten zegarek na 40 urodziny w przyszłym roku (plan był, żeby poprosić o odbiór w dniu urodzin). W dodatku na plus Hulka tylko tarcza do mnie przemawiała, ale przez to też stawał się zegarkiem typowo wakacyjnym (przynajmniej dla mnie). Cermit moim zdaniem wszystko inne ma poprawione względem Hulka. Niestety telefon, który otrzymałem jakiś czas temu nie był z tych wesołych i zostałem odrzucony przy LV. Gorąco pozdrawiam „geniuszy” z zarządu KRUKa. Ps. Czekam na tradycyjną wersję.
 9. Pozwól, że zapytam... co Ty robisz na tym forum?
 10. Odbierz. Jak powiedzą, że niestety, ale zapraszają po odbiór zaliczki to powiedz, że pomyłka
 11. Moim zdaniem EXP jest w chwili obecnej zegarkiem kompletnym. Wiadomo, że nowy werk jest świetny, ale w tym przypadku do starego zastrzeżeń mieć nie można.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.