Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krystian

Użytkownik
 • Content Count

  6,750
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Krystian last won the day on April 8 2016

Krystian had the most liked content!

Community Reputation

354 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Krystian

 • Birthday July 8

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

3,070 profile views
 1. Bo nie ma co kupować 😁 Zobaczymy jak długo to się utrzyma.
 2. Zgadzam się, że wewnętrzny to najlepsze rozwiązanie w toolwatch’ach, ale trzeba też przyznać, że AR nie jest AR równy. Pamiętam jak wkurzało mnie w PO 2500 (chociaż jak tylko szkło było czyste efekt był piorunujący) jak jeszcze miałem ten bardziej efektowny AR, czyli z niebieskim odcieniem (dość szybko Omega go zastąpiła), ale zegarek non stop był wypalcowany i przybrudzony. Pewnie dlatego nastąpiła zmiana. Jedno jest pewne, mi mikrorysek nie udało się na nim złapać, ale widziałem mocno porysowany AR w PO i wyglądało to fatalnie.
 3. Śmiech to zdrowie..., a ja widzę jednak sporą różnicę i dla mnie to duża zmiana na plus 🤷🏻‍♂️
 4. Co w nim miłego jak koledze wszystkie zegarki koronką porysowałeś 😁 AR robi dużą różnicę, ale to moje zdanie.
 5. To jeżeli o estetykę chodzi, to masz trochę dziwne jej poczucie, bo akurat przy jubilee nie widać mikrorys tak jak przy oyster.
 6. Jubilee, ale i tak najbardziej komfortowe są szmaciaki 😁
 7. Ucha i bransoleta dla mnie nie grają razem. Zupełnie inaczej jest w nowym Subie. Tu już wszystko gra.
 8. Mam całkowicie odmienne zdanie. Nowy Submariner wreszcie jest dopracowany w 100%
 9. W nowych zegarkach moim zdaniem nie ma sensu robić częściej jak co 3 lata, a nawet i więcej. Uszczelki nie są z waty Z WR jest niestety ten problem o jakim wspomniał Twój imiennik, że producent jak będzie chciał, to w razie zalania i tak zrzuci na Ciebie winę. Jak mu udowodnisz jak powie, że pewnie nie dokręciłeś koronki i to Twoja wina? Tak czy inaczej ja osobiście lepiej się czuję z zegarkami o WR > lub = 10 atm Ja oczywiście to rozumiem i zdaję sobie sprawę z tego, że niezakręcana koronka, czy też pushery (a zwłaszcza to drugie) jest zagrożeniem dla zegarka pod wodą. Tak czy inaczej mi jednak, jak pisałem wyżej, te minimum 10 atm daje trochę większy komfort. Zielonych kąpielówek raczej nie kupię, ale czarne też powinny pasować 😁 Takich starych, zwłaszcza z „patyną” na tyłku też lepiej chyba nie zabierać na basen 😁🤪
 10. Swojej lub jego [emoji16] Dla mnie też minusem Moona jest WR. Tłumaczenie, że to zegarek o innym przeznaczeniu do mnie nie przemawia. Explorer też nie jest do pływania czy nurkowania, a jednak nie trzeba się obawiać gdzie zostawić zegarek idąc np. popływać w basenie. Mały WR jest dla mnie wadą i tyle mimo, iż uwielbiam Moona.
 11. Kermit dużo ciekawszy od Hulka jak dla mnie. 1. Nowy werk jest świetny. 2. Proporcje koperty z bransoletą (wreszcie to wygląda jak całość, a nie jak przeszczep do opasłej koperty) 3. AR robi robotę 4. Hulk jest dużo mniej uniwersalnym zegarkiem (takim wiosenno letnim)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.