Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tobiaszek

Wymiana tarczy w patelni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem posiadaczem Orienta zwanego Patelnią. Tarcza jest identyczna jak na zdjęciu w poście forumowicza XAVIER7 dotyczącym Cesarsko-Królewskiej Patelni. Niestety tarcza uległa zniszczeniu, tzn. zaczęła się samoczynnie obracać. Zegarmistrz stwierdził, że urwały się uchwyty tarczy i nie jest w stanie tego naprawić. Czy możecie pomóc w kwestii naprawy, ewentualnie powiedzieć jaki jest koszt wymiany tarczy i gdzie to mogę załatwić. Jestem z okolic Gorzowa Wlkp.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz podać link do tego tematu, w którym jest zdjęcie tej tarczy ? - nie mogę znaleźć tego tematu.

Mam tarczę do orienta patelni niebieską nową - nieużywaną i mógłbym ją odsprzedać.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz podać link do tego tematu, w którym jest zdjęcie tej tarczy ? - nie mogę znaleźć tego tematu.

Mam tarczę do orienta patelni niebieską nową - nieużywaną i mógłbym ją odsprzedać.

 

"link do tego tematu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja tarcza jest identyczna (ten sam kolor) tylko zamiast nazw miesięcy są cyfry oznaczające dany miesiąc.

Jeśli kolega Tobiaszek jest zainteresowany, to zapraszam na PW ;)


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te tarcze mozna kupić nowe - widziałem je w jednej hurtowni w katowicach, ceny nietety nie znam bo mnie ten temat nie interesował - powinienem tam być w przyszłym tygodniu - jesli nie dogadacie się z Karolem to daj znać na PW i napisz nr tel - jak będę to zapytam o cenę i jak coś to kupie ją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.