Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WP_elewator

Egzemplarz kolekcjonerski - jakie musi spełniać warunki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakie wymagania musi spełnić zegarek, aby stać się ? egzemplarzem kolekcjonerskim ? ?

Czy decyduje tylko wiek eksponatu ? , czy ma znaczenie ilości wyprodukowanych egzemplarzy ?

Jakie wartości wchodzą w grę ? ,czy zegarek wyprodukowany w latach 2000 do 2003 w ilości 1000 sztuk można już uznać za taki egzemplarz ?

Bardzo proszę o opinie i porady doświadczonych w tej materii użytkowników szanownego forum .

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wymagania musi spełnić zegarek, aby stać się ? egzemplarzem kolekcjonerskim ? ?

 

Pytanie trochę trudne, bo co uznać za taki egzemplarz? Kolekcjonerski czyli być częścią jakiejś kolekcji, więc do tego zegarek nie musi być ani stary ani rzadki, ani w żaden inny sposób wyjątkowy. Zresztą bywają zegarki, które wypuszczone bywały w niewielkiej liczbie egzemplarzy i jakoś specjalnie ludzie się nie bili, a bywały takie, których natrzaskano mnóstwo, a pomimo tego były/są poszukiwane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dokładnie to chodzi oto, że uzyskałem informacje iż mimochodem wybrałem i dokonałem zakupu zegarka , który został wyprodukowany tyko w 1000 egzemplarzach , ale przeleżał już niestety parę lat ? gdzieś w magazynach ? ( produkcja 2000 do 2003 )

I zastanawiam się czy mam bardziej powody do radości z tylko 1000 wyprodukowanych egzemplarzy ? ,

Czy raczej powody do smutku , że zakupiłem staroć której nikt nie chciał ( prawdopodobnie)?

A może w świecie zegarków to normalka ?

Oczywiście dostałem pełną gwarancję w sklepie a jak już pisałem zegarek wybrałem sam .

 

Pozdrawiam

WP

I masz ci chłopie dylemat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

1000 to pseudolimitacja, to jest naprawdę dużo.

 

Jakby kosztował 20 000 zł to jeszcze rozumiem, ale Orient... Daruj sobie i ciesz się zegarkiem.

 

Najlepsze są limitacje Vostok Europe - 500 sztuk, bo nikt tego nie kupuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tego Vostoka to Ci nakopie ! :)

Limitacja to jest 50 sztuk na zamówienie jak zegarek forumowy ... 2 sztuki gdzie każda kosztuje 2 mln ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.