Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stary

Omega - zasługiwała na drugą szansę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie oto kolejne z moich dzieci, ukończona w zeszłym tygodniu, co prawda tarcza jeszcze niewiele ma wspólnego z Omegą gdyż z taką tarcza ja nabyłem, ale myślę że już można ja pokazać, będzie sobie cykać i czekać na tarczę w stylu pilota.Odratowana od całkowitego niebytu.Po naprawie, smarowaniu i czyszczeniu idzie idealnie co do minuty, nie licząc sekund na dobę hehe. :D.

Ale cieszy!!! zakupiony na aukcji od Pani która twierdziła, że jest to pamiątka po dziadku, więc podjąłem się go wskrzesić i udało się. Po umyciu tarczy, doborze nowych wskazówek, zdecydowałem się na razie zachować jego oryginalny charakter, choć tarcze prawdopodobnie wymienię na tarczę z logo Omegi!!! Koperta aluminiowa zachowana w stanie rewelacyjnym z niewielkimi ryskami, nowy pasek w rozmiarze 22 i oto jak sie prezentuje przed i po niewielkich zabiegach kosmetycznych......

post-29151-0-23526700-1331628613.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-29151-0-41712500-1331628615.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Po czyszczeniu, regulacji i kosmetyce:

post-29151-0-47578400-1331628617.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-29151-0-44842900-1331628619.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-29151-0-01425100-1331628621.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-29151-0-01744300-1331628623.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-29151-0-52243300-1331628626.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us :(


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegareczek a najbardziej podoba mi się w nim nowa koronka :( prawie jak od kieszonki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem troszeczkę większa ale nie było :(


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara pasówka (aluminium) na mechanizmie Omega prawdopodobnie kal. 19''' , z obciętym czopem sekundnika, bo przy zegarku odkrytym wychodzi on na 9-tce. Oryginalne tarcze od Omegi będziesz miał z sekundnikiem, więc trzeba będzie tą ośkę sekundową odbudować, a sama tarczę przemalować.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko się zgadza Piotrze, jednak naprawa sekundnika nie miała sensu, gdyż nie posiadam odpowiedniej tarczy dlatego pozostała w oryginalnie nieoryginalnym stanie :D

Ale śmiga aż miło i trzyma czas jak na Omegę przystało :(


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niech atak zostanie - wyglada naprawde dobrze - i wcale jak nie pasowka ( komplement)

Podtrzymuje moje zdanie - wypelnij to niby logo masa swiecaca na rowno z wytloczeniem, w starym szarym kolorze - kropka nad "i"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.