Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pafeł

Zegarek Avia SSP 72 z alledrogo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję zegarka :blink: Natrafiłem ostatnio na model, który bardzo mi się spodobał. Mianowicie AVIA SSP72.

http://allegro.pl/wyjatkowy-zegarek-avia-limited-edition-ssp-72-i1272717196.html

Oczywiście napis "limited" nie był podstawą mojej decyzji:) Chciałbym się dowiedzieć co o nim myślicie.

dzięki i pozdrawiam


G-9000R-4ER / EF-524D-4AVEF / JVD C8839 / Poljot małe ufo na werku 2609 - 17 kamyków / Sygned REPORTER / Bisset (do identyfikacji) / NEV 8052

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wzbudzać zainteresowanie i najważniejsze że Tobie się podoba. firma kiepska ale kwarce są raczej trwałe więc za tą cenę można brać. pasek raczej może być twardy i nadawać się do wymiany. szkoda też że jest ten napis 'limited edition' - psuje prostotę i piękno tarczy. dla mnie to dyskwalifikacja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ten napis 'limited edition'... masakra. Zegarek bardzo mi się podoba, dobrze że mechanizm jest trwały. A czy są zegarki w podobnym stylu? Nie ukrywam, że cena max dla mnie na dzień dzisiejszy to 500pln.


G-9000R-4ER / EF-524D-4AVEF / JVD C8839 / Poljot małe ufo na werku 2609 - 17 kamyków / Sygned REPORTER / Bisset (do identyfikacji) / NEV 8052

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.