Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

arek10gdh

Casio EF-527BK-1AV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czasomierze jakie posiadam obecnie to leciwy ale niezniszczalny Japończyk Sandy oraz trochę nowszy Casio Illuminator AW-45 niestety nadszedł czas aby zmienić je na coś lepszego. Z okazji tego że akurat niedługo obchodzę urodziny, Żona wpadła na pomysł aby zrobić mi prezent i tak zaczęło się poszukiwanie nowego zegarka. Budżet jaki jest do wydania to max 450zł. Po oględzinach allegro i sklepów internetowych wytypowałem jednego kandydata mianowicie Casio EF-527BK-1AV. Mam w związku z tym kilka pytań.

 

Czy ktoś posiada może ten model i mógłby mi napisać jak się sprawuje i czy jest wart kupna?

 

Znalazłem kilka aukcji na allegro i zastanawia mnie rozbieżność cen. Chciałbym uniknąć kupienia podróbki. Jeśli to możliwe chciałbym prosić o pomoc oraz o rady, sugestie na temat tych aukcji:

 

Casio 1

 

Casio 2

 

Casio 3

 

Korzystając z okazji jeśli ktoś ma inną propozycję w cenie do 450zł to śmiało proszę zamieszczać, być może coś mi umknęło w poszukiwaniach i jest coś godniejszego uwagi niż Casio z powyższych linków.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.