Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ziomek1223334444

prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o dokładną identyfikację i o wypowiedz na temat wartości (zł ;P) tego zegarka Tissot Visodate Seastar Automatic

Za pomoc z góry dziękuję ;)

 

ZDJĘCIA:

 

1.post-30786-0-85609200-1331634234.jpg/

2.post-30786-0-29511500-1331634237.jpg/

3.post-30786-0-57515200-1331634242.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,lecz chodzi mi tylko o przyblizoną wartosc Niewiem ile jest wart 10zł 100zł a moze 1000zł

Prosze o przyblizoną wartosc Mniej więcej ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładna identyfikacja na podstawie załączonych zdjęć:

Tissot Visodate Seastar Automatic!!!!!

 

A teraz poważnie:

Aby uzyskać konkretna odpowiedź przeczytaj uważnie ten temat: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/42864-jak-zadac-tutaj-pytanie-zeby-uzyskac-konkretna-odpowiedz/

 

Co do wartości zegarka i jego wyceny w dziale vintage znajdziesz kolejny temat, w którym przeczytasz że zegarków tu nie wyceniamy. Ponieważ zegarek jest tyle wart ile ktoś w danej chwili po wstępnej ocenie jego zachowania jest w stanie zapłacić.

Bez zdjęć mechanizmu nie dowiesz się dokładnie z jakiego roku ten model pochodzi, można tylko strzelać że pochodzi z przełomu lat 70/80.

Stan ogólny na podstawie zdjęć oceniam na 4 w 6 stopniowej skali,koperta zachowana w stanie dobrym może nawet dobrym+ ponieważ na 90% jest ze stali,koronka tez nie jest sfatygowana jak na automat przystało, natomiast tarcza w stanie dostatecznym podobnie jak wskazówki. Ciekawi mnie tylko szkiełko, czy jest one oryginalne, bo dość rzadko można takie spotkać, czy ktoś wstawił taki pleksi zamiennik?

Rozumiem ,lecz chodzi mi tylko o przyblizoną wartosc Niewiem ile jest wart 10zł 100zł a moze 1000zł

Prosze o przyblizoną wartosc Mniej więcej ;P

Duże znaczenie ma tutaj marka i materiały z jakich został wykonany, no i sam fakt że to automat tez ma jakieś znaczenie. Wg, mnie nie jest wart więcej jak 200-250zł

Można go równie dobrze sprzedać za 150 wszystko zależy ile kupujący będzie chciał dać.....

Ach Kaido ubiegłeś mnie o 1 minutę !!!!


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Rozumiem ,lecz chodzi mi tylko o przyblizoną wartosc Niewiem ile jest wart 10zł 100zł a moze 1000zł

Prosze o przyblizoną wartosc Mniej więcej ;P

 

Tez nie wiem, natomiast tak jak napisal Stary, jest wart tyle ile ktos jest w stanie za niego zaplacic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak załączysz zdjęcia mechanizmu to napewno dowiesz się więcej na temat samego zegarka a co do wycenty to koledzy już Ci napisali. A poza tym jak można go wycenić skoro nawet nie napisałeś czy jest na chodzie. Proponuje rozglądać się na aukcjach a może zobaczysz po ile schodzą podobne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.