Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

igorek2009

mój pierwszy raz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Zgodnie z przyjętym dobrym obyczajem spieszę napisać kilka słów o sobie. Mam nadzieję, że trafi to w odpowiednie miejsce na stronie, bo nie mam większej wprawy w poruszaniu się po forum (jakimkolwiek).

Ale z pisaniem u mnie całkiem całkiem. Nazywam się Tomek, mam 33 lata, mieszkam w Rzeszowie, jestem dziennikarzem sportowym w jednej z tutejszych gazet. Sport to moja największa pasja. Zaraz potem są sztuka zegarmistrzowska, kino, historia i muzyka.

Mam 15-miesięcznego synka Igora, stąd mój nick. Od 2 lat noszę Edoxa Class I. Gdybym dziś miał wybierać, chyba kupiłbym coś innego. Podoba mi się jego sportowy charakter, ale z bezusterkowością jest już gorzej. Serwis musiał wymienić już dwa przyciski.

Na super zegarki mnie nie stać, a szkoda, bo zakochałem się w marce Ulysse Nardin. Miałem kiedyś okazję zwiedzić jeden z krajów arabskich, a tam salonów zatrzęsienie. I modele m.in. UN z najwyższej półki, bo rdzenni mieszkańcy na brak gotówki narzekać nie mogą. Tyle, że gustują w złotych kopertach głównie, a kobiety w modelach wysadzanych kamieniami. Zresztą, w życiu nie widziałem tam tylu komórek wysadzanych diamentami.

Mam nadzieję, że nie zanudziłem opowieścią.

Cieszę się, iż wkraczam do wspólnoty, która w Polsce tworzy jednak zamknięty krąg. U nas zegarek to wciąż najbardziej niedoceniana rzecz. Kaprys jakiś. Przecież godzina wyświetla się na komórce, po co jeszcze zakładać coś na rękę?

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.