Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michal1988

problem ze zmiana daty

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, od niecalego tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem seiko skx 007 i mam maly problem mianowicie nie potrafie zobie zmienic daty. wyciagam koronke i krece tak ze przeskakuja dni kolejne dni czyli 1,2,3,4 itp ale nie potrafie go ustawic zeby zmienialy sie dni w siensie monday thusday itp. jak to zrobic? mam nadzieje ze czytelnie wszystko przedstawilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skx007 ma mechanizm 7s26 jeśli się nie mylę :) dni tygodnia zmienia się w tej samej pozycji koronki co dni miesiąca.. z tym, że kręcisz w drugą stronę, czyli w lewo.. dni tygodnia są w 2 językach, więc musisz wybrać ten który ci odpowiada (przy zmianie daty data w okienku przesuwa się o dwie pozycje dziennie).. to o czym należy pamiętać to to, że NIE WOLNO KORZYSTAĆ Z SZYBKIEJ ZMIANY DATY PODCZAS PRACY DATOWNIKA, CZYLI W GODZINACH OD 21 DO 4 rano !! :)

 

http://www.seikowatches.com/support/ib/pdf/SEIKO_7S26_35_36.pdf tu jest instrukcja mechanizmu..

 

a tutaj w 1:25 masz pokazane jak się ustawia czas.. wydaje mi się że, monster ma ten sam mechanizm :)

 

mam nadzieje, że udało mi się pomoc.. jeśli napisałem coś źle proszę o poprawienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się orientuję to jest tak jak mój na 7S26B, jeżeli tak to jak raz wyciągniesz koronkę to w jedną stronę zmieniasz dni tygodnia a kręcąc w drugą, dnie miesiąca a jak wyciągniesz drugi raz koronkę to ustawiasz godziny, tylko pamiętaj, że nie wolno zmieniać daty między 21:00 a 3:00, zresztą, instrukcja: 7S26B mówi wszystko ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.