Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Burns

Zegarek typowo nakręcany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...

 

mógłbym się rozpisywać o czasach gdy język rosyjski był obowiązkowy w czasach podstawówki

mógłbym się rozpisywać o czasach gdy Polska znała tylko zegarki z za wschodniej granicy

mógłbym się rozpisywać o zegarkach, które z jakiegoś powodu mogły zyskać miano "kultowych" jak Amfibia, Monster, Samuraj aż po tourbillon'y...

 

ale powiem krótko szukam zagarka, który jest zegarkiem typowo nakręcanym np raz na 7 dni za rozsądne pieniądze - zacznijmy może od przedziału do 1000zł!!! - jest w ogóle taka możliwość?

 

Wymagania - bransoleta i WR100m, ale otwarty jestem na wszelkie sugestie

 

pytałem o to w dziale Seiko, ale nie uzyskałem odpowiedzi

 

dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np raz na 7 dni za rozsądne pieniądze

 

Zegarki z taką rezerwą chodu o ile się dobrze orientuję kosztują nie rozsądne pieniądze :)

 

Za trochę ponad 1000 zł kupi się jakiś zegarek na Unitasie, ma rezerwę 48 h (albo coś w okolicy tego)

 

350-400 ojro http://www.steinhartwatches.de/index.php?id=67&artnr=283&Sel_ID=26#283, bransoletę można dokupić. Jeśli nurkować i płytwać w nim nie będziesz to nie potrzebujesz wysokiej klasy wodoszczelności.

 

 

Ale już WR100 i Unitas... i 1000 zł to mi nic nie przychodzi do głowy. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale zegarki które mają WR>100 powinny mieć już zakręcane koronki, i tu już się robi problem z ręcznym naciągiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super - dzięki za odpowiedź

ładne to cacko - nawet jestem w stanie przy tym wzorze wybaczyć brak barnsolety

 

zacząłem o rosyjskich zegarkach, ponieważ w czasie poprzeniego ustroju, zegarek nakręcany nie był niczym szczególny i występowały powszechniej niż automaty - na pewno sami dostawaliście takie na komunię, lub mieli je wasi ojcowie, dziadkowie...

 

czy chodziły przez 7 dni czy przez 2 - szczerze już nie pamiętam

100m - nie musi mieć jeszcze zakręcanej koronki - potwierdza to wiere firm,

takie wymagania - nurkować nie będę, ale 100M i bransoleta pozwala mi nie ściągać zegarka tam gdzie wolę tego nie robić, aby nie trafił w niepowołane ręce - wakacje, basen itd...

 

OK - cena wzrosła, ale tego się spodziewałem - w takim razie czekam na kolejne sugestie - proszę trzymać się jednak kwoty oscylującej w granicach 2000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.