Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Burns

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  12,500
 • Joined

 • Days Won

  20

Burns last won the day on January 1 2020

Burns had the most liked content!

Community Reputation

1,990 Guru zegarmistrzostwa

About Burns

 • Rank
  Burns

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,514 profile views
 1. Burns

  Nóż

  Koniobijca Że pierwszy jest taki duży to bez porównania z innymi nie spodziewałem się, a odwłok robala ma coś w sobie, opisuj proszę tą blokadę
 2. Burns

  Nóż

  Ale jaja, chciałem go ostatnio brać, żeby poznać ten system blokady.
 3. Burns

  Nóż

  w/g mnie mają za duży rozrzut między o 5HRC, żeby miały zastosowanie do noży
 4. które Seiko ma datę w kolorze jeżeli kolor tarczy różny od białej i czarnej ? Bo Seiko nie zna innych kolorów datowników niż biały, czarny i ew. srebrny czyli stalowy.
 5. Burns

  Nóż

  No co ty, on porąbał to drzewo 🤣
 6. ja to rozumiem tak, że jeżeli sprzedawca zarejestrowany jest w Singapurze, to nawet jeżeli ma jakiś kanał przerzutowy przez Francję to i tak PL UC nałoży na Ciebie 23%, natomiast jeżeli sprzedawca zarejestrowany jest w Francji, to zostanie naliczony podatek 23% zamiast chyba 21% we Francji czyli zegarek będzie droższy o 2% lub sprzedawca zarobi 2% mniej jeżeli będzie chciał utrzymać stałą cenę,
 7. Burns

  Nóż

  Chyba dochodzimy do momentu, gdzie jeden napisze, że stal s30v jest spoko a drugi, że do bani, bo tak samo oznakowana stal różni się między producentami a nawet między partiami u tego samego producenta. Trzeba by mieć przyrząd do pomiaru HRC
 8. Burns

  Nóż

  Jak się ma s90v do s110v ? Bo jakoś nie mogę trafić noża porządnia z s90v, żeby obfocić i zwrócić 🤣😂🤣, albo są to LE, które ktoś mi sprzątnął, ale zauważyłem że s90v próbuje być bardziej elitarna od s110v ? Mario s45v będzie używana właśnie w celu poznawczym. Uważam też, że s35vn jest całkiem spoko.
 9. Mam poważny argument na przebicie waszych dzisiejszych wpisów 🙃
 10. Burns

  Nóż

  Podobno kupuję noże, żeby zrobić ich fotę i zwrócić do sklepu. Kto tak założył może wybrać sobie dowolny pokazany tutaj przeze mnie, zrobię aktualne zdjęcie na tle tego wpisu. Noży zwróconych z powodu tego, że przyniosły rozczarowanie po zakupie nie ma więcej niż na palcach jednej ręki. (Manix XL, BM940, Recon 1)
 11. Burns

  Nóż

  Bo tutaj niby edc a w ofercie sprzedaży co innego: "Bugout s90v CF Polska dystrybucja. Stan igła. Parę razy w kieszeni, mechanika perfekcja. Pudełko itd."
 12. Burns

  Nóż

  To jakieś głębsze testy poza przecięciem jednej kartki ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.