Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Burns

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  12,199
 • Joined

 • Days Won

  20

Burns last won the day on January 1 2020

Burns had the most liked content!

Community Reputation

1,262 Guru zegarmistrzostwa

About Burns

 • Rank
  Burns

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,137 profile views
 1. Bo wymyślili sobie teraz dwie teorie / technologie. Wolne ładowanie dla wydłużenia żywotności baterii, w/g harmonogramu lub na stałe i to nawet rozumiem w dobie szybkich ładowarek robiących to dużym prądem. ORAZ "możliwość ograniczenia całkowitej pojemności baterii swojego urządzenia do 80%, również w imię długoterminowej konserwacji. Po 500 cyklach ładowania akumulator w pełni naładowany za każdym razem traci 15% swojej całkowitej pojemności, podczas gdy akumulator ograniczony do 80% traci zaledwie 7%." Pytanie co jak ktoś podłączy ładowarkę w obiad i bateria traktowana jest dużym prądem, albo ma telefon z ladowaniem bezprzewodowym i w biurze podczas ładowania co 20min odbiera telefon, zabiera go z ładowarki i ponownie odkłada. Podobno bateria przy indukcji obrywa najbardziej. Pierwsza bateria polimerowa masowo była chyba w SE T68i czyli jakieś 20 lat temu i oni teraz wymyślają coś takiego? To żeby nie rozładować poniżej 40% wyszło z mody? Może trzeba się zmieścić w przedziale od 40 do 80 %?
 2. Burns

  Policzmy Marinemastery

  Jak oni wpadli na taką fenomenalną limitację, no kuźwa nie może być. 🤣😂🤣😅
 3. Burns

  NÓŻ

  No to właśnie spora różnica.
 4. Burns

  NÓŻ

  C81GPDBL2, ale moim zdaniem duże są fajniejsze, przynajmniej ja takie wolę
 5. Burns

  NÓŻ

  bo to gentleman folder a nie sznurkiem do trepa U mnie taki, też od Trumpa:
 6. Burns

  NÓŻ

  Mam go też, super jest, tylko tą granicę to tak 4x przekroczyłeś [emoji3] Na Zombie po szczepionkach
 7. Burns

  NÓŻ

  Dzięki, Ja Tobie też pozytywnie zazdroszczę M. T. Mam dwa BM (nie ma ich na tym zdjęciu) 5700 i pół - a. 810 Barrage. Te cholerstwa mają na tyle mocne sprężyny, że są w stanie wytrącić caly nóż z ręki. Szczegolnie pół automat gdzie trzeba wzbudzić ostrze palcem. Nie bardzo do mnie trafia ta idea plus mniejsza odporność na zapiaszczenie, więc raczej nie bede szedł ta drogą. Wszystkiego trzeba w życiu spróbować, ale dwa wystarczą przynajmniej ze sprężyną skrętna. Inaczej ma się wspomaganie sprężyną piórową w ZT czy Kershaw - to nawet przyjemne. A skoro jesteśmy przy Kershaw i Ali. Jeżeli w tym przedziale cenowym ktoś chce być nadal fanem niskich cen i iść w produkty z Chin na ich portalu z dopiskiem OEM to zakup takich produktów przy pozornej oszczędność na flaszkę z reguły zakończy się kupnem podróby. W Chinach kupuje się chińskie marki. Jak widać mam ich kilkanaście, ale skończyłem z ich kupowaniem. Są fajne, bardzo poprawne ( czasem nóż za 100 ma większą dokładność niż ZT za 1000), ale na dłuższą metę są strasznie nudne bo chyba korzystają ze stockowych / katalogowych części. Inny kształt klingi i rękojeści ale piny, łożyska, śruby, nacięcia ostrza na blokadę wszędzie to samo itd.
 8. Burns

  NÓŻ

  Jaki tu ruch ostatnio, chyba mam za mało noży 😜, dobrze że postanowiłem nic nie kupować w 2021, poza tymi, które zamówiłem jeszcze w 2020 😜 Takie tam z lata, czyli może połowa: @Kosma, a Ty ten nóż przez te 6 lat w ogóle już chociaż raz ostrzyłeś ?
 9. Burns

  NÓŻ

  To wielosztuki? To idziesz na leczenie ze mną czy na jaskrę?
 10. Burns

  NÓŻ

  Ale, że jak, że rękojeść zmienia kolor - hahaha
 11. Burns

  NÓŻ

  A skoro przy podziwianiu jesteśmy :
 12. Burns

  NÓŻ

  A to też się na tym złapałem, ten do używania stał się podziwianym a ten drugi stał się backupem podziwianego, czyli schowanym, w razie gdyby podziwiany stał się wymacanym od podziwiania to wtedy wymacany-podziwiany mógłby stać się używanym a schowany zostać podziwianym niewymacanym... 😎
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.