Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Burns

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  12,810
 • Joined

 • Days Won

  20

Burns last won the day on January 1 2020

Burns had the most liked content!

Community Reputation

3,013 Guru zegarmistrzostwa

About Burns

 • Rank
  Burns

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,066 profile views
 1. Burns

  Pytanie o koronkę

  Nie musisz nic kupować, do tego zabiegu w zapięciu najlepiej sprawdzi się zwykła wykałaczka, żeby wcisnąć nią teleskop. Jest na tyle twarda, że spokojnie da radę a jednocześnie nie ma ryzyka, że porysuje zapięcie w przeciwieństwie do metalu. Wiele bransolet da się skracać czymś takim: chociaż lepsze będą dedykowane narzędzia: ale trzeba być czujnym bo np. bransolety w Seiko diver mają już taką konstrukcję z tulejkami blokującymi, żeby ich nie zgubić i poprawnie umieścić na swoim miejscu: https://www.google.com/search?q=seiko+pin+and+collar&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwim4--pmvn7AhWPgSoKHcVxBW0Q_AUoAnoECAIQBA&biw=1920&bih=917&dpr=1#imgrc=6JOFE3eNvKqnpM
 2. Burns

  Pytanie o koronkę

  Ruch prawo, lewo nie ma ujemnego wpływu. Gorzej jak przy zdejmowaniu kurtki, ściągacz ją odciągnie a następnie zgięcie nadgarstka ją wygnie lub złamie. Bez obaw, to skrajne sytuacje, stosunkowo rzadkie. Jeżeli bransoleta nie ma półogniw lub dziurek do mikroregulacji w zapięciu to nie masz innego wyboru jak skrajne rozstawy, które opisałeś.
 3. Niestety tak wykończone wskazówki są w sporo tańszej serii Presage z tarczami z emali - wiem bo mam.
 4. Super zegar, ale powyższą fotkę może skasuj, po co psuć smak farbą na małej wskazówce. Brzydko z ich strony.
 5. to chyba miało trafić do tematu "samochodami", ale i tak spoko, fajnie popatrzyć
 6. Wygląda jak rower z marketu tzw. "makrocash" z lat 2000 ? Nie! To rowery makrocash wyglądają jak on! Tekst z FB, ale uznałem, że warto go tutaj pokazać: " Spider Suspensions - Spider Sports 3 godz. · Kiedyś to były czasy… Ciekawe technologie, nietypowe materiały, jaskrawe kolory. Dzisiaj jesteśmy raczej przyzwyczajeni do bardziej klasycznego kształtu i mniej pstrokatych kolorów roweru, więc takie wynalazki jak K2 Proflex 4000 mocno przykuwają uwagę. Jaki K2 jest każdy widzi, ale my zwrócimy uwagę na kilka ciekawych naszym zdaniem szczegółów. Smart ShocK2 - elektroniczny system, oparty na współpracy akcelerometru i elektromagnesu, który sterował tłumieniem kompresji amortyzatora. Działał w zależności od nachylenia roweru i utwardzał lub zmiękczał amortyzator. Słyszałeś o systemie Brain marki Specialized. No właśnie… K2 wypuściło swój wynalazek w 1997 roku. A technologia, która została w nich użyta pierwotnie została opracowana do kontrolowania dużych wibracji w samolotach myśliwskich. System, który zasilany był baterią 9V, zapewniał ponad 900 regulacji sztywności zawieszenia roweru górskiego na sekundę, a tym samym gwarantował płynną jazdę. Oryginalne zestawy naprawcze są w dalszym ciągu dostępne. Karbonowo-aluminiowy tylny wahacz PRO Active wyprodukowany przez Easton’a. Hydrauliczne, szczękowe hamulce Magura HS33 w wysmakowanym błękitnym kolorze. Hamulce są ciągle w ofercie firmy. Z kolorem będzie gorzej. Koła Mavic CrossMAXX z ceramiczną powłoką Sup Ceramic na obręczach. Jak ceramika to wiadomo, chodziło o twardość i odporność na zużycie aluminiowych obręczy. Całości dopełniają komponenty Shimano z grup Deore LX i Deore XT. Nasi mechanicy w rowerze wykonali serwis łożyskowania piasty koła przedniego i tylnego z wymianą łożysk; serwis łożyskowania zawieszenia ramy i wymienili suport. A praca przy tym rowerze to była czysta przyjemność. Lata ‘90 rulez! "
 7. Dodajcie do ankiety uszkodzone zwoje Tubus'a w fabrycznie nowym zegarku. Dla mnie i nie tylko dla mnie bo dla serwisu też jest to coś co klasyfikuję zegark do utylizacji.
 8. Ja bym wskazał jeszcze przesadnie podniesioną cyfrę w okienku daty w lewym zegarku na zdjęciu (MM200).
 9. Burns

  Nóż

  Jak nie zrobisz doktoratu z marki a jeszcze bardziej z modelu to pies pogrzebany - masakra straszna!
 10. Burns

  Nóż

  https://youtu.be/hs3f6dccBn8
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.