Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Burns

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  12,804
 • Joined

 • Days Won

  20

Burns last won the day on January 1 2020

Burns had the most liked content!

Community Reputation

2,984 Guru zegarmistrzostwa

About Burns

 • Rank
  Burns

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,977 profile views
 1. to chyba miało trafić do tematu "samochodami", ale i tak spoko, fajnie popatrzyć
 2. Wygląda jak rower z marketu tzw. "makrocash" z lat 2000 ? Nie! To rowery makrocash wyglądają jak on! Tekst z FB, ale uznałem, że warto go tutaj pokazać: " Spider Suspensions - Spider Sports 3 godz. · Kiedyś to były czasy… Ciekawe technologie, nietypowe materiały, jaskrawe kolory. Dzisiaj jesteśmy raczej przyzwyczajeni do bardziej klasycznego kształtu i mniej pstrokatych kolorów roweru, więc takie wynalazki jak K2 Proflex 4000 mocno przykuwają uwagę. Jaki K2 jest każdy widzi, ale my zwrócimy uwagę na kilka ciekawych naszym zdaniem szczegółów. Smart ShocK2 - elektroniczny system, oparty na współpracy akcelerometru i elektromagnesu, który sterował tłumieniem kompresji amortyzatora. Działał w zależności od nachylenia roweru i utwardzał lub zmiękczał amortyzator. Słyszałeś o systemie Brain marki Specialized. No właśnie… K2 wypuściło swój wynalazek w 1997 roku. A technologia, która została w nich użyta pierwotnie została opracowana do kontrolowania dużych wibracji w samolotach myśliwskich. System, który zasilany był baterią 9V, zapewniał ponad 900 regulacji sztywności zawieszenia roweru górskiego na sekundę, a tym samym gwarantował płynną jazdę. Oryginalne zestawy naprawcze są w dalszym ciągu dostępne. Karbonowo-aluminiowy tylny wahacz PRO Active wyprodukowany przez Easton’a. Hydrauliczne, szczękowe hamulce Magura HS33 w wysmakowanym błękitnym kolorze. Hamulce są ciągle w ofercie firmy. Z kolorem będzie gorzej. Koła Mavic CrossMAXX z ceramiczną powłoką Sup Ceramic na obręczach. Jak ceramika to wiadomo, chodziło o twardość i odporność na zużycie aluminiowych obręczy. Całości dopełniają komponenty Shimano z grup Deore LX i Deore XT. Nasi mechanicy w rowerze wykonali serwis łożyskowania piasty koła przedniego i tylnego z wymianą łożysk; serwis łożyskowania zawieszenia ramy i wymienili suport. A praca przy tym rowerze to była czysta przyjemność. Lata ‘90 rulez! "
 3. Dodajcie do ankiety uszkodzone zwoje Tubus'a w fabrycznie nowym zegarku. Dla mnie i nie tylko dla mnie bo dla serwisu też jest to coś co klasyfikuję zegark do utylizacji.
 4. Ja bym wskazał jeszcze przesadnie podniesioną cyfrę w okienku daty w lewym zegarku na zdjęciu (MM200).
 5. Burns

  Nóż

  Jak nie zrobisz doktoratu z marki a jeszcze bardziej z modelu to pies pogrzebany - masakra straszna!
 6. Burns

  Nóż

  https://youtu.be/hs3f6dccBn8
 7. Burns

  Nóż

  Myśleć możesz a znalazłeś go gdzieś w dostępnej sprzedaży?
 8. Burns

  Nóż

  Zwracają w Odrze
 9. Burns

  Nóż

  Nie no, powyższy nawet spoko. Dawaj następny.
 10. Burns

  Nóż

  Trzeba mieć determinację 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.