Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wojmol

Jaki zegarek do noszenia...?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o pomoc, poradę w wyborze zegarka - trochę poczytałem i mam swoje trzy typy, kolejność nie ma znaczenia:

- Tissot PRC-200

- Vostok Europe GAZ-14 GTLS

- Tissot Le Locle

 

Wszystkie zegarki na pasku z czarną tarczą, do noszenia na co dzień oraz na wyjście.

Mile widziane sugestie za i przeciw konkretnym modelom z pośród tych trzech faworytami są zegarki mechaniczne, ale PRC-200 jest najtańszy.

 

Pozdrawiam

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Jako zwolennik kwarców to bym brał PRC-200 ( jest to zegarek bardzo popularny ale ma w sobie to coś, jeśli chcesz go kupić to uważaj na podróbki ostatnim czasem coraz więcej Tissotów jest podrabianych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako zwolennik mechaników byłbym za le locle ;). Chyba że chcesz posiadać coś bardziej unikatowego to bierz vostoka.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden, zapomniałem go dopisać wcześniej:

- Aerowatch Renaissance Chronograph Moon Phases 84936

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vostok + za WR 5 atm + mechanizm Seiko + za Tryt ale dla niektorych - "RUSKI"

http://www.russianshop.ro/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/n/h/nh25a-5654140tritium.jpg

 

LeLocle podoba mi się tylko na pasku i tylko od strony dekielka ;)

PRC 200 - podrób w tej chwili jest tyle że nawet mając na ręku oryginał czułbym się dziwnie prawie jak w pewnej Omedze Constellation.

 

Ten Aero też fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wybrałbym Le locle. Prc 200 posiadam natomiast Le locle to mój typ na prezent dla siebie na gwiazdkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prc 200 - zbyt popularny i pełno podrób na allegro.

 

La Locle, moim zdaniem fajny tani automat, przyzwoita jakość, tylko też uwaga na podróbki na allegro. Vostok - na zdjęciach wygląda ładnie, nie wiem jak z wykonaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przemyśleniach i oglądaniu na "żywo" na placu pozostał - uwaga

- TISSOT Couturier Chrono Quartz, przymierzyłem i bardzo dobrze leży na nadgarstku i fajnie się prezentuje.

Pozostaje jeszcze kwestia zegarka Aerowatch Renaissance Quartz, który jest w promocji za 1400 pln.

 

Nie mam za dużo czasu i aby kupić, któryś zegarek z przesyłką muszę podjąć dzisiaj decyzję - proszę więc o sugestie dotyczące tylko w/w modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to dwa zegarki z zupelnie innej bajki, jeden klasyczny drugi sportowy. Zastanow sie ktory ci bardziej bedzie pasowal, czy ktory czesciej zalozysz.

 

Garnitur, koszula itp - to bym wybral Aerowatch Renaissance

 

Jeansy i na sportowo - tissot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.