Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

revir85

Certina vs Tissot ??

Rekomendowane odpowiedzi

A więc witam wszystkich...

Zaczne od tego ze posiadam obecnie automata na branzolecie a teraz chce sobie sprawic jakiegos fajnego kwarca...

Zegarek ma nie byc jakis wielki ani zbyt mały i najlepiej na pasku... W nadgarstku mam niecałe 18 cm a ubieram sie raczej noormalnie nie jestem ani metalem ani dresem:)Cene jaka cche przeznaczyc na zakup to ok 1200 plnow.

Oto moje typy:

http://allegro.pl/certina-ds-podium-c536-7029-42-65-c53670294265-i1414616441.html

http://allegro.pl/dlx-tissot-prc-200-chrono-t17-1-526-52-gwar-pl-i1388939789.html

Co sadzicie? srednica 40 dla nadgarska niecale 18 bedzie odpowiednia? A moze polecicie cos podobnego w podobnej cenie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przy 18cm w nadgarstku koperta 40mm może być maława, nie mniej proponowałbym zmierzyć. Co do samych zegarków - zdecydowanie Tissot, bo dużo ładniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to w takim razie jaka bedzie odpowiednia srednica koperty aby nie byl zegarek za maly skoro z 40 moze byc roznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zaczął bym od przynajmniej 42mm, nie mniej tak jak pisałem - przymierz. Musisz się dobrze poczuć z zegarkiem i może okazać się, że 40mm będzie Ci odpowiadało. To nie jest tak, że im większy nadgarstek tym trzeba kupić większy zegarek. Czasem małe koperty na dużych łapach wyglądają nieco śmiesznie, ale to Ty masz się dobrze czuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Tissota ładniejsza moim zdaniem jest linia Couturier Chrono niż PRC200

 

Zobacz również Certinę DS Podium Chrono GMT, świetnie wygląda ten zegar i ma 42mm.


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech nie przesadzajcie z tymi rozmiarami... 18cm nadgarstka i średnica 40mm miałoby byc mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina DS Podium Chrono wiem wyglada swietnie tylko ze przekracza moj budzet... max co moge wydac to 1200 a szkoda:( a Tissot Couturier Chrono tez niczego sobie.. Kurde jakbym mial wicej kasy kupil bym je wszystkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Couturier Chrono bez problemu można kupić za ~1250PLN


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz również Certinę DS Podium Chrono GMT, świetnie wygląda ten zegar i ma 42mm.

Popieram.

Dołóż 250 zł i kup tą Certinę, dobry rozmiar, moim zdaniem najładniejsza z nich wszystkich. Pasuje do wszystkiego. Tissot Couturier jest bardziej garniturowy niż sportowy i na żywo mnie rozczarował.

 

14060002289.jpg

C001.639.16.057.00.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta Certina swietna zgadzam sie w 100% bede musial chyba doskladac troche kasy i tak zrobic...

tylko wlasnie i ten kolor i ten na brazowym pasku sa tak samo swietne.. trudny wybor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.