Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Mirosuaw

Użytkownik
 • Content Count

  7203
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Mirosuaw last won the day on February 8 2018

Mirosuaw had the most liked content!

Community Reputation

15857 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  San Escobar

Recent Profile Visitors

4837 profile views
 1. Dobra propozycja, ale trzeba dodać, że w tym samym rozmiarze jest też klasyk w wersji automatic. W uczciwych pieniądzach. Longines Legend Diver bardzo fajny, ale cena już nie bardzo, jak za ten zegarek. W tej cenie zdecydowanie wolałbym Tudora BB58.
 2. Ależ oczywiście masz rację. Ja tak nieco stronniczo i z przymrużeniem oka zachwalam wersję bez sekundnika, skoro taką posiadam Gdybym miał z z sekundnikiem, zapewne też byłbym zadowolony... ... ... ... ... ale trochę mniej
 3. Były przebieranki paskowe, więc przy okazji zdjęcie się pykło. A dziś na ręku ten po prawej.
 4. Fajnie jest mieć oba: Luminora i Radiomira. Gdy kupowałem swojego, to długo rozważałem czy wziąć Luminora 1086, czy Radiomira 753 (taki jak Twój, tylko bez sekundnika). Zdecydowałem się na 1086, ale Radiomir też miał plusy, głównie to, że był nieco wygodniejszy i nawet wchodził pod mankiet. Mechanizm Unitas (bo chyba o tym myślisz) ma opinie dość dokładnego i solidnego , więc nie ma sensu stresować się gdyby kontrola wykazała o kilka sekund większą odchyłkę niż oczekiwana Bierz to Zero, jak jest okazja i nie marudź.
 5. Mam i polecam. Prosty, klasyczny Luminor z fajną rezerwą chodu. A to, że ma "tylko" WR100, w praktyce nie ma żadnego znaczenia. I tak nikt nie nurkuje z zegarkiem na skórzanym pasku To bardzo proste. Popatrz na sekundnik na godz. 9-tej. A potem popatrz na model bez sekundnika, w którym na godz. 9-tej jest po prostu "9". No i co jest ładniejsze, pozytywnie minimalistyczne i zachowuje idealną symetrię?
 6. Nie wiem, nie czytałem całego wątku. Coś przegapiłem? Chodziło mi raczej o to, że nie ma co rywalizować kto da więcej. W tego typu zbiórkach ważniejsze jest żeby znaleźć 1000 osób, które dadzą przysłowiową dychę, niż 2 osoby, które dadzą po 5K, choć finansowo wychodzi na jedno. Nie mam pojęcia, płaciłem blikiem ING, czy jest możliwe, że z innego banku kasują prowizję??? Albo spróbuj jeszcze raz, dzisiaj
 7. Nie gramy o złote kalesony Wpłaciłem stówę przez link z załączonego obrazka, płatność blikiem, bez żadnych prowizji.
 8. Szkoda, może po czwartym podejściu będzie lepiej [emoji6] Nie poddawaj się.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.