Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mirosuaw

Użytkownik
 • Content Count

  6,062
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Mirosuaw last won the day on February 8 2018

Mirosuaw had the most liked content!

Community Reputation

2,150 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  San Escobar

Recent Profile Visitors

3,611 profile views
 1. Ale przynajmniej ma normalne gabaryty, bo ten poprzedni zestaw "na bogato" to było przegięcie. Po sprzedaży dużo miejsca w szafie mi się zrobiło [emoji12]
 2. Wczoraj przyszła tajemnicza paczka, w której był jakiś "przyrząd pomiarowy". Niespodzianka była ogromna gdy okazało się, że w środku jest Tangente [emoji2]
 3. Ja swoje konto revolut zasilam w złotówkach z konta w ING. Mam powiązaną z revolutem kartę debetową w ING. Zasilenie jest bezkosztowe. Potem wymieniam już w revolut złotówki na dowolną walutę po dobrym kursie. Przy większej kwocie jest prowizja, ale minimalna. Następnie za zakupy w walucie obcej płacę z karty revolut. Tańszej opcji nie znalazłem.
 4. Z samodzielnym skracaniem ostrożnie, w Omedze śrubki są mocno trzymane na klej. Dobrze dopasowany śrubokręt to podstawa. Przydałaby się też taka plastikowa kostka do skracania bransolet i coś co podgrzeje klej na śrubce, niepodgrzany nie zawsze chce puścić (ale zazwyczaj wystarcza suszarka do włosów). Klej też warto mieć. Tak więc da się samodzielnie, ale bez tych narzędzi ja bym nie podchodził, łatwo zniszczyć śrubki. A zegarek świetny, gratuluję.
 5. Gratulacje, idealnie wpasowuje się w Twoją kolekcję [emoji106]
 6. Wg mnie nic się nie gryzie, ale trzeba lubić takie trochę cieplejsze odcienie. Teoretycznie cyferblat jest silver, ale przy złotych wstawkach staje się raczej szampański. Ogólnie zegarek określiłbym jako stonowaną elegancję. Do "cygańskich" klimatów mu daleko, jeśli tego się obawiasz.
 7. No tak, prawie jednocześnie i prawie takie same [emoji6]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.