Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mirosuaw

Użytkownik
 • Content Count

  5,982
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Mirosuaw last won the day on February 8 2018

Mirosuaw had the most liked content!

Community Reputation

1,541 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  San Escobar

Recent Profile Visitors

3,552 profile views
 1. Zobacz na fangio.pl Mają niezłe zamienniki, chyba produkowane przez Rios-a, ale na 100% nie jestem pewny.
 2. Mirosuaw

  Twoja kolekcja!

  To te opcje na dole. Ręcznego ustawiania przysłony tam nie widzę. Problemem tego zdjęcia jest mała głębia ostrości. Można ją zwiększyc dzięki zmniejszeniu otworu przysłony. Jeśli nie masz ustawień ręcznych przysłony, wtedy możesz wymusić zmniejszenie otworu przysłony poprzez dłuższy czas ekspozycji (SS) albo poprzez wyższe ISO, albo jedno i drugie. Przysłona, czas ekspozycji i czułość ISO to podstawowe elementy w fotografii i parametry, które wzajemnie na siebie wpływają. Warto je znać, nawet jeśli używasz aparatu w smartphonie.
 3. Mirosuaw

  Twoja kolekcja!

  Musisz ustawić mniejszy otwór przysłony, jeśli masz opcje ustawień ręcznych. Jeśli aparat w telefonie ma tylko tryb AUTO, wtedy pomoże zrobienie zdjęcia przy dobrym oświetleniu. Jeśli nic z tych rzeczy nie pomaga, to znaczy, że obiektyw ma po prostu gorszą rozdzielczość na brzegach kadru.
 4. Rozmiar fajny. Szkoda, że nie zrobili z klasycznym czarnym cyferblatem i wskazówkami barwionymi na niebiesko. Byłby hit.
 5. Niebieska jest ładna głównie na zdjęciach. Zobacz na żywo czarną.
 6. Już taki jeden człowiek pająk z Chin też chciał poczuć adrenalinę i mu się rączki obśliznęły. No ale wiadomo, z zabezpieczeniami się nie liczy Filmu z jego "odlotem" nie będę zamieszczał, bo jest mało śmieszny. P.s. renqien mnie uprzedził, o tym samym przypadku mowa
 7. Całą noc nie mogłem zasnąć. Czy na bransoletę oyster też działają te destrukcyjne siły? [emoji33][emoji33][emoji33]
 8. Wrzuć na luz i regularnie kupuj. Jak się żona zorientuje, że to nieuleczalne, to da sobie spokój. Wiem z doświadczenia [emoji6] A na ten poniżej nawet mnie namówiła, więc nigdy nie trać nadziei [emoji2]
 9. Super pomysł, dzięki. Jak przyjdzie do mnie jakiś klient zapytać o interpretację przepisów, które utrudniają mu prowadzenie działalności, to mu powiem - odpuść pan, ja nie prowadzę działalności i mam spokój 👍
 10. To może zamiast bezskutecznie dopraszać się czegoś od MOD-a, na zasadzie konstruktywnej krytyki zaproponuję prosty i zrozumiały zapis regulaminu, poprzez modyfikację pkt 1: Pkt 1) Użytkownik może mieć jednocześnie aktywne maksymalnie 2 tematy, przy czym w jednym temacie nie można oferować więcej niż 2 przedmioty (np. zegarki lub zegary) lub 5 przedmiotów (paski, bransolety, czy części). Pkt 5 do kosza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.