Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mirosuaw

Użytkownik
 • Content Count

  6,091
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Mirosuaw last won the day on February 8 2018

Mirosuaw had the most liked content!

Community Reputation

2,304 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  San Escobar

Recent Profile Visitors

3,655 profile views
 1. No więc zdaję relację. Jestem w trakcie testu pod kątem opisywanej wady w nowym Moonwatchu i wygląda na to, że test jest zdany z wyróżnieniem. Moonwatch z kalibrem 3861 ma nominalnie 50 godzin rezerwy chodu. Mój zapierdziela już ponad 50 godzin po nakręceniu do oporu z włączonym od samego początku chronografem. Jest ok. Albo to jakaś podróbka
 2. @artme piękne i rasowe te skórki. Chociaż tymczasowo na upały chyba canvas będzie praktyczniejszy. Swoją drogą co to za tajemniczy Pan Tomek? Można prosić namiary na PW?
 3. Jeżeli nosisz go non stop, to taka odchyłka może drażnić. Jeżeli rotujesz z innymi zegarkami i np. po tygodniu pozwalasz mu się zatrzymać żeby odpoczął, to ja bym nic nie robił. Na serwis za wcześnie.
 4. Mirosuaw

  Omegi dwie

  Powiem inaczej. Nie warto oszczędzać 1000 zł żeby mieć brzydszy zegarek. Zdecydowanie ciemna.
 5. Wielkie dzięki [emoji2] Jeszcze poproszę w dziale "sprzedam". O dedykację, nie o rabat.
 6. No tak, bo to, że trafi na bazar jest pewne, więc chodzi o to aby się sprzedał, a nie sprzedawał [emoji6]
 7. Moim zdaniem ten zegarek przewinie się w kilku wątkach: - Klub miłośników zegarków Omega, - Najpiękniejsze chronografy, - Jaki zegarek masz dziś na ręku, - Sprzedam [emoji6] Pozostaje mi życzyć żeby w tych pierwszych jak najdłużej, a w ostatnim jak najkrócej [emoji12]
 8. Po trzech bezbramkowych remisach wychodzimy z 3 miejsca z grupy. Potem 0:0 w 1/8 finału i wygrywamy w karnych. To samo w ćwierćfinale, półfinale i finale. Zdobywamy mistrzostwo z bilansem bramek 0-0. Można? Można. P.s. Lewandowski krolem strzelców.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.