Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcin.R

Casio Edifice 521

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż sprawdzając pewnego dnia godzinę na moim Edifajsiątku zauważyłem, że stoper działa mimo, iż go nie odpalałem, więc zatrzymałem go i wcisnąłem 2 przycisk, żeby wskazówka się wyzerowała. Zamiast wrócić na godzinę 12, zmieniała położenie o coś w granicach 30-40 sek. w końcu zatrzymała się i nawet przy wyjęciu koronki i próbie bardziej manualnego przestawiena nie drgnęła. Jeszcze przez jakiś czas (dzień, dwa) zegarek chodził, a teraz wszystko stanęło w miejscu. Jak operuję teraz koronką to wydaje się, jakby luźniej chodziła, dziwne. Może to trochę wygląda na to, że trza zmienić baterię, ale to mój 1 zegarek z chronografem, więc nie wiem, czy to tak w nich wygląda... Macie może jakieś pomysły ;) ??? Ahh, no i tym bardziej dziwne, że mam go dopiero niecały rok, a wszędzie jest napisane, że wytrzymuje i z 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz go rok, ale kiedy zegarek był wyprodukowany i jak długo na danej baterii działa nie wiesz. Wymień baterię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewalbym ze bateria. Zegarek ma zywotnosc baterii wyliczona w oparciu o srednie uzywanie. Stoper wcina wiecej energii niz zwykly napewd wskazowek zegarka i razem daje spore zuzycie. To jak laptop o okreslonym czasie dzialania na baterii, ktorego jak zaprzegniesz do skomplikowanej aplikacji 3D wytrzyma mniej niz jakbys sobie cos pisal na wordzie nawet jezeli tak samo podswietlasz ekran. Po prostu jest inny pobor energii, wiec i zywotnosc mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się zamartwiać śmigaj bateryjkę wymienić i dalej ciesz się swym "Edifajsiątkiem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.