Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Pablos_

Użytkownik
 • Content Count

  2093
 • Joined

 • Days Won

  5

Pablos_ last won the day on September 30 2013

Pablos_ had the most liked content!

Community Reputation

21 Początkujący

About Pablos_

 • Rank
  ...

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Recent Profile Visitors

2242 profile views
 • Dany

 1. Akurat Willy Messerschmitt był pupilkiem nazistów, z którymi ochoczo współpracował i głównie dzięki nim robił karierę. Junkers ma o wiele lepszą historię, założyli cywilne linie Lufthansa. Zegarek Me to już faktycznie mała perwersja.
 2. Pointtec nie odszedł od marki Junkers tylko stracił do niej prawa. Zegarki Junkers są nadal produkowane przez nową firmę (powiązaną z rodziną Junkers) z siedzibą w Monachium, mają dużo nowych modeli, niekoniecznie lotniczych. https://www.junkers.de/uhren-junkers/ Firma Junkers produkowała samoloty cywilne długo przed wybuchem II wojny. Założyciel firmy Hugo Junkers został odsunięty od kierowania swoją firmą w 1933 przez nazistów i nie miał nic wspólnego z myśliwcami Luftwaffe. Jak komuś tak przeszkadza historia Junkersa to niech poczyta co robił Siemens w czasie wojny. O takich banałach jak mundury od Hugo Boss czy silnikach BMW nie wspomnę. Nie polecam też Dr. Oetker, założyciel był gorliwym nazistą i rozdawał w ramach prezentów Mein Kampf. Proszę też unikać wind Thyssen Krup. Przykłady można mnożyć w nieskończoność.
 3. Nie wiem ile w tym prawdy, ale politycy i samorządowcy starają się nosić zegarki poniżej 10tys., ze względu na konieczność wpisywania powyżej tej wartości do oświadczeń majątkowych. Tego edoxa nosił jeszcze jak był wójtem, więc teraz pewnie gustuje w droższych.
 4. Udało się zrobić zoom kwarc Edox Les Bemonts 10501 37J ~3.5tys zł.
 5. Jeszcze przez chwilę offtopując, gdzieś u mnie w pudle zalega zapomniany
 6. https://www.instrukcjaobslugipdf.pl/casio/eqw-m1100db-1aer/instrukcja?p=2 manual po angielsku
 7. Pablos_

  Podrobki Casio

  Ja tam widzę mikrorysy, ale tragedii nie ma. Wysłane z mojego XT1039
 8. Pablos_

  Podrobki Casio

  Oryginał, ale w kiepskim stanie.
 9. Pulsar i wady? Mam dwa Pulsary i wykonanie na wyższym poziomie. W Lorusach zdarzaly mi się natomiast niedoróbki. Seiko też stawia ten brand wyżej w hierarchii.
 10. Pulsar, Alba, Wired, J.Springs, Credor to wszystko marki Seiko. Pulsar to trochę wyższa półka względem Lorusa, jakość bardzo dobra.
 11. Pomysł extra, wrzuć czasem linka do najciekawszych zdjęć.
 12. Dołączę do klubu, obudziłem się już po wylądowaniu na Ziemi.
 13. http://www.fiveminutes.gs/interaktywny film (gra) z gshockiem i stadem zombi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.