Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

_Rafal_

Mały damski cylinder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po raz kolejny mam do Was prośbę.

Kupiłem ostatnio złoty zegarek damski z mechanizmem kieszonki (cylinder). W mechanizmie jest uszkodzona śrubeczka a mianowicie gwint. Śrubeczką dokręca się wałek z koronką. Ktoś coś kombinował z nim bo nawet tarcza była przyklejona. Jednak chciałbym aby był sprawny i pięknie się prezentował.

Może ktoś z Was posiada tak taką malutką śrubkę?

 

Pozdrawiam Rafał

 

Ps przepraszam, że zdjęć nie dodałem; pożyczyłem ładowarkę od akumulatorków i nie mam jak naładować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2
Może ktoś z Was posiada tak taką malutką śrubkę?

 

Posiadam cale wiadro takich srubek, ale tu sa potrzebne wymiary.Zapewne ktos zwalil gwint w moscie naciagowym stosujac swoja kombinatorke i zapewne zrobil to tak fachowo jak samo przyklejenie tarczy do werku.Domyslac sie moge ze ktos wymienial tarcze(zapewne oryginalna byla bardziej zniszczona).No nic wstaw zdjecia wtedy bedzie mozna wiecej cokolwiek napisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za zainteresowanie. Postaram się dziś wieczorem wstawić zdjęcie oraz mierzyć śrubeczkę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.