Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Filip_tbg

Doxa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie czy warto kupić tą doxe, w opisie aukcji jest napisane że coś nie działa mimo przeglądu zegarmistrza.

http://allegro.pl/doxa-kolekcjonerska-z-lat-xx-ubieglego-wieku-i1536253921.html

 

Ceny minimalnej nie znam będę pytał jeśli wydacie jakąś pozytywną opinię, jeśli brać to pytam co może być popsute i ile może kosztować naprawa?

 

A tak poza tym szukam czegoś damskiego nie drogiego do 200 zł.

 

Pozdrawiam

 

Filip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się mocno nie znam, ale jak dla mnie tarcza jest odnawiana, ale dość dupnie, bo czyba jest drukowana na jakimś papierze. Poza tym dolne "ucho" od paska było ułamane i jest dość niestarannie wlutoane na nowo. Co do mechanizmu to też się nie znam, ale chyba brakuje mu jednego łożyska... na tym kółku przy zawiasie od dekla. Moja żona ma model damski Doxy z lat 40', tyle, że złoty, na podobnym mechaniźmie i ma tam rubin a nie jakąś czarną dziurę :) To tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.