Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gacek

Tag Heuer CARRERA

Rekomendowane odpowiedzi

rotor w pasy czy gładki?


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jest to jeden z najlepiej podrabianych zegarków.

sam zobacz :

 

http://sinowatches.com/show_products.asp?productid=700

 

akurat ten mechanizm widać, że jest podrobiony po pierwszym rzucie oka na wachnik, środkowy pas genewski wszystko wyjaśnia w tym przypadku.

Ale zgadzam się jest wiele podróbek, dlatego też proszę o pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat ten mechanizm widać, że jest podrobiony po pierwszym rzucie oka na wachnik, środkowy pas genewski wszystko wyjaśnia w tym przypadku.

Ale zgadzam się jest wiele podróbek, dlatego też proszę o pomoc ;)

przy takiej znajomości tematu na pewno zegarek będzię oryginalny :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy takiej znajomości tematu na pewno zegarek będzię oryginalny :>

heh, to nie znajomość tylko pomoc innych i oczywiście mnóstwo szperania w necie w celu zasięgnięcia jak największej ilości informacji.

Swoją drogą myślę czy na swoim przypadku nie opisać prostych metod weryfikacji właśnie TAG'a sporo się o tym naczytałem ostatnimi dniami.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat. Proszę o weryfikację tej carrery

 

wan528.jpg

 

116stwi.jpg

 

2uhwtxl.jpg

 

24ex8jt.jpg

 

przy mojej obecnej wiedzy...

wszystko jest na swoim miejscu,

mechanizm wygląda ok, wachnik ma prawidłową ilość "pasów" genewskich i prawidłowo są one rozmieszczone..

ale jak widać po temacie, sam proszę o pomoc... więc mój poziom wiedzy jeszcze nie jest wystarczający aby dać jakiekolwiek gwarancje.

Swoją drogą przydało by się wiecej fotek mechanizmu (tak aby wachnik był w różnych pozycjach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zalozylibyscie sie,ze nawet przy obcowaniu z Tagami mielibyscie problemy rozroznic Cal.16 od wzorowanego na nim chinskiego VJ 7750?Niech sie wypowie ktos kto ten zegarek posiada,bo roznice sa minimalne,jesli w ogole sa jakies zauwazalne.

Prawda jest taka,ze firmy jak Omega czy Tag Heuer nie maja starszych,siwiejacych Panow siedzacych przy maszynie recznie szlifujac kazda plyte - jest to robione tak samo jak w japoncach,chinczykach czy wszechobecnych Etach.Dlatego podrabianie jest po prostu latwe.

Czasy zalanych plastikiem kwarcow i zaklejonych klejem dekli w podrobach minely - trzeba cholernie uwazac,zeby nie poplynac na duze pieniadze.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę ponownie o weryfikację póki jeszcze nie jest za późno :)

Pierwsze zdjęcie przedstawia oryginał

Drugie zdjęcie budzi moje wątpliwości co do oryginalności. Wydaje mi się że różnic jest zbyt wiele. Tym bardziej że oba zdjęcia przedstawiają ostatnie stu metrowe model.

 

i35nvp.jpg

 

scq0r7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę ponownie o weryfikację póki jeszcze nie jest za późno :)

Pierwsze zdjęcie przedstawia oryginał

Drugie zdjęcie budzi moje wątpliwości co do oryginalności. Wydaje mi się że różnic jest zbyt wiele. Tym bardziej że oba zdjęcia przedstawiają ostatnie stu metrowe model.

 

i35nvp.jpg

 

scq0r7.jpg

 

Ciężko powiedzieć, jak dla mnie wygląda OK/ale zaznaczam do specjalsty mi daleko/, pasy genewskie na wachniku dobrze "ułożone" w prawidłowej ilości, nie widzę nic co ewidentnie skreślało by zegarek, polecam wkleić zdjęcia na watchuseek mają dział TAG'a i może pomogą.

 

Swoją drogą chciał bym zobaczyć fotki najlepszej podróbki 7750, w sieci nie mogłem znaleźć nic co nie było by ewidentnym szajsem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pierwszy i drugi jest oryginalny. Tak jak powiedział Gacek, zegarek czesto i w miare nieźle podrabiany.Jednak dla kogoś kto się orientuje, odróżnienie nie powinno stanowić wiekszego problemu. Jako wskaówkę moge powiedzieć, że najlepiej spojżec na mocowanie wahnika oraz date, takie cyfry jak 4 i 7 w podróbach sa inne :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.