Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gourmet

Użytkownik
 • Content Count

  488
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wawa lub okolice DK15
 • Hobby
  lenistwo
 1. Zanim kupisz wypróbuj Yanosika - darmowa aplikacja. Ostatnio dodano możliwość zapisu z kamery telefonu. Bawiłem się krótko, więc nie znam szczegółów, wiem tyle, że zapis może być na kartę SD. Podejrzewam, że jakość nagrania definiujesz samodzielnie w ustawieniach kamery. Mój uchwyt na telefon nie zasłania widoczności, nie wiem jak z innymi.
 2. Lipa. Ładniej wyglądałby np. Rolex z okolicznościowym grawerem od szejków. Na zakup drużyny i kibiców ich stać, na dobre gadżety już nie.
 3. Jeden z dzisiejszych bohaterów - Tissot? OT z zakończonych mistrzostw: podobno w pudełeczkach (jasnoniebieskie, chyba z 3 paskami jak Adidas), które dostawali MVP każdego meczu, były zegarki. Ktoś zna detale?
 4. Skrzyneczka jak wisienka na torcie, jest urzekająca . Każdy 'poważny' producent zamknąłby zegar w budzącej respekt puszce ze szczotkowanego aluminium, z sejfowymi zamkami. Żal, że nie ma serwetek do decoupage z błazenkami .
 5. Miasto 44, już 2 godziny po filmie i nie mogę się otrząsnąć. Widziałem bardziej brutalne, bardziej efekciarskie, bardziej dramatyczne, ale nic bardziej wstrząsającego.
 6. Jomashop jest w porządku, jedyny potencjalny problem to obsługa posprzedażowa, jeżeli coś się wydarzy. Musisz liczyć na swoją zaradność lub być gotowym na męczące formalności eksportowo - importowe.
 7. Agnieszka Bednarek - Kasza i męskie chrono, koperta krab?
 8. Jeszcze kilka(naście??) lat i będzie vintage. MY1994, keeps going and going.........
 9. gourmet

  Jest okej

  Gratulacje dla tatusiów i żon
 10. gourmet

  Jest okej

  Ok, bo Rafał Blechacz zdobył Gilmour Award, dodatkowo znakomicie zaprezentował siebie i nasz kraj. Live przez jeszcze kilka minut http://www.thegreenespace.org/events/thegreenespace/2014/jan/08/wqxr-presents-2014-gilmore-artist/
 11. gourmet

  Jest okej

  świetna wiadomość, gratulacje
 12. quasi vintage, ale bardzo lubię czasami go przewietrzyć
 13. Moim zdaniem bardziej klasyczny i ładniejszy jest #2 (z cyframi}, jedynie wyrzucić bransoletę.
 14. Tzn. kupiłeś 2 Omesie? Bo inna ze zdjęcia z działu "Nowe nabytki" zupełnie niepodobna Ta ładniejsza. Gratulacje.
 15. będąc trenerem czy piłkarzem w pierwszych słowach wywiadu pomeczowego przeprosiłbym tych, co oglądali. Bednaruk potrafi, tyle, że to inna liga i technika (Politechnika).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.