Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

alefajny

Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego czy mógłbym Cię prosić żebyś nie pisał swoich postów jeden pod drugim, tylko zgodnie z regulaminem użył opcji Edytuj? Zaśmiecasz mi Powiadamienia.

 

Po drugie po co dyskutujesz, zobacz co napisałem w moim wpisie powyżej i porównaj zdjęcie oryginalnego Navi do tego (prawie?) Twojego.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może porównamy tarcze, odstępy między chrono, etc? :)

Twój "Fachowiec"

alefajny.jpg

Podobny ale to nie ten a skoro to podroba to powinien byc taki model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobny ale to nie ten a skoro to podroba to powinien byc taki model

Taki by Wam pokazal tez byscie wysmiali i powiedzieli ze to podroba.Typowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, masz "podobny" zegarek. To co, po drineczku?

Ja juz popijam.Na zdrowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstydu sobie oszczędź i nie zakładaj tego na rękę jak już zakupisz swój "orginał". Trąci bazarem na kilometr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstydu sobie oszczędź i nie zakładaj tego na rękę jak już zakupisz swój "orginał". Trąci bazarem na kilometr

Ja nie mowie ze to oryginal tylko chcialem sie dowiedziec ale kazdy wysmiewa a nie moze nic konstrukywnego powiedziec.Skoro podroba lepsza czy gorsza niech ktos powie dlaczego i to uzasadni a nie podroba bo tak mnie sie podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki by Wam pokazal tez byscie wysmiali i powiedzieli ze to podroba.Typowe...

 

Źle to oceniasz... 99.9% zadających pytanie o takie zegarki nowych właścicieli "Breitlingów za 100 zł z bazaru" rozczarowuje się, że kupiło podróbę. Nie można się na to obrażać, że potem forumowicze króko to komentują, nie zawsze po myśli zadającego pytanie. Tutaj naprawdę są fachowcy (do których się nie zaliczam), którzy chcą pomóc innym w wyborze odpowiedniego/oryginalnego/a często też nietypowego zegarka. I chcą to robić bez przymusu, czy wystawiania swoich autorytetów na jakieś śmieszne próby.


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle to oceniasz... 99.9% zadających pytanie o takie zegarki nowych właścicieli "Breitlingów za 100 zł z bazaru" rozczarowuje się, że kupiło podróbę. Nie można się na to obrażać, że potem forumowicze króko to komentują, nie zawsze po myśli zadającego pytanie. Tutaj naprawdę są fachowcy (do których się nie zaliczam), którzy chcą pomóc innym w wyborze odpowiedniego/oryginalnego/a często też nietypowego zegarka. I chcą to robić bez przymusu, czy wystawiania swoich autorytetów na jakieś śmieszne próby.

Wiem o czym piszesz ale zobacz moj pierwszy wpis ja go nie kupilem tylko moge go kupic.Nie jestem naiwniakiem i nie kupie go doputy do puki nie bede pewien na 100 ale o tym dowiem sie dopiero w poniedzialek jak z mojej wioski zajade wozami do miasta.I chcialem sie ja prosty wiesniak zapytac swiatowcow....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej widocznymi i rażącymi różnicami na pierwszy rzut oka to logo oraz grawer na kopercie który w orginalne jest wyraźny i głęboki. Tutaj orginał

 

1725089gross.jpg

1725089e.jpg

 

A tak z ciekawości za skoro znasz już "werdykt" jaka to "okazja" za ile chcą Ci go orżnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktos powie dlaczego i to uzasadni...

Za mały rozstaw tarczek. To wystarczy, bo to świadczy nieoryginalnym mechaniźmie. Z kilometra widać że podróbka.

 

 

...dopiero w poniedzialek jak z mojej wioski zajade wozami do miasta.

Nie warto. Koszty tej wyprawy przewyższą wartość tego zegarka.

.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na kogos konkretnego bo narazie to kazdy mowi ze podroba ale nie potrafi tego uzasadnic.Fachowcy...

 

to ja ci pomogę na godzinie 3 jest stoper który pokazuję 24,8,16 żaden breitling nie ma takiej podziałki.

pozdrawiam

p.s

w tym zegarku nie ma ani 1 grama złota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alefajny mam dla ciebie radę. skoro jubiler stwierdził że koperta jest ze złota to mu ją sprzedaj za cenę złota. p.s. co to znaczy "do puki"? to jakiś miasteczkowy slang?

 

...i się nie wykłócaj, że ktoś się nie zna. zapytałeś, odpowiedzieli ci, że szmelc to przyjmij to do wiadomości. a jak znasz się lepiej to go kupuj, tylko nie taniej niż za 20 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy to nie jakaś kolejna prowokacja? My się produkujemy a jakiś błazen ma ubaw po pachy. Nie trzeba być geniuszem by otworzyć 2 fotki jednocześnie i porównać te zegarki choćby wizualnie. Ja się nie znam wcale na breitlingu a na pierwszy rzut Twoja pierwsza fotka trąci podróbką.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wszystkim za ocene i pozdrawiam.

 

alefajny mam dla ciebie radę. skoro jubiler stwierdził że koperta jest ze złota to mu ją sprzedaj za cenę złota. p.s. co to znaczy "do puki"? to jakiś miasteczkowy slang?

 

...i się nie wykłócaj, że ktoś się nie zna. zapytałeś, odpowiedzieli ci, że szmelc to przyjmij to do wiadomości. a jak znasz się lepiej to go kupuj, tylko nie taniej niż za 20 tyś.

Do puty dzban wode nosi do puki ucho sie nie urwie.To tak dla Twojej wiadomosci.Taki slang wiejski...

 

Mod. edit.

Proszę nie pisać postów pod swoimi postami. Należy używać opcję edytuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, za ile pieniążków możesz go kupić? No bo jak jest szczerozłoty to pewnie trochę tego Jagiełły się uzbiera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.