Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

endrju-garcia

Użytkownik
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rome
 • Hobby
  bilard, golf, zegarki, piękne kobiety :)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Mam do sprzedania kuferek, kosmetyczkę firmy Cholewiński. Nowa zapakowana w folię. Wymiary 36x28 cm. Cena 59 zł + ewentualnie przesyłka 12 zł
 2. Jest anonimowy to fakt, ale podpieranie się artykułami z portali typu Zjawiska Paranormalne, Sukcesy i porażki, Sok z Buraka czy inne fantasy to raczej nie jest argument w dyskusji.
 3. Współczuję Ci. Przeglądając twoje wpisy można dojść do wniosku że 3/4 twojej rodziny zmarło bądź ciężko przechorowało covida.
 4. Mnie gorzej od Jakimowicza wkurza jak do telewizji śniadaniowych zapraszają Jutjuberów , Tiktokerów i inne dziadostwa i pytają ich o pandemię, sytuację w poliltyce, albo poprostu jak żyć :-) I siedzi taki gimbus który często gęsto skończył tylko podstawówkę i radzi Tobie, Twojej Matce czy mi jak żyć :-)
 5. Dziesiątki lat dopracowywania szczepionek na grypę, a i tak w sezonie chorowało ok. 5 mln ludzi i co??? wystarczyło wypuścić Covida i żadne szczepionki na grypę nie potrzebne 😂😂 Tak samo będzie z covid i setkami następnych wirusów.
 6. Święte słowa Panie Kolego
 7. Ta pandemia jest okropna, a koronawirus piekielnie niebezpieczny. Proponuję więc zamknąć całą gospodarkę na miesiąc, a ludzi skoszarować w Lidlach, Biedronkach i na Stacjach Paliw, bo powszechnie wiadomo że w tych miejscach koronawirus nie występuje.
 8. Ludzie zaszczepcie się i nie udowadniajcie wyższości wielkanocy nad bożym narodzeniem. mieliście okazję się szczepić na grypę i jakoś tego nie robiliście. teraz jak wam gadają od rana do wieczora o corona to się chcecie szczepić, a LOCO50 to nawet co jakiś czas wstępuje po drodze do "stokrotki" na oddział covidowy i patrzy jaka tam tragedia 😄
 9. W tym roku to już wogóle się nie trzeba szczepić na grypę, bo jej poprostu nie ma.
 10. Katastrofa to by była gdyby trup słał się gęsto na ulicach i niewiedzielibyśmy co robić. Teraz więcej ludzi umiera z powodu braku dostępu do opieki medycznej niż z tego całego corona.
 11. Poza tym istnieją starożytne rysunki przedstawiające płaską ziemię opartą na żółwiu i trzech słoniach.
 12. A Adamczyk nie jest prawdziwym papieżem.
 13. Muzzy my nikogo nie wyśmiewamy. Po prostu między sobą dyskutujemy o teoriach spiskowych w światowej kinematografii. Rebrov. dzięki. Nie wiedziałem o tym Tego też nie widziałem. thx
 14. A czy wiesz, że będąc na Jamajce i ściągając film np. z Torrentów zostajesz piratem z karaibów?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.