Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Alzheimer

CASIO EDIFICE 534D-7AVDF

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo niepewne źródło, pozbierane zdjęcia z internetu, bardzo często podrabiany model. Odpuść sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niepewne źródło, pozbierane zdjęcia z internetu, bardzo często podrabiany model. Odpuść sobie.

Ok, dziękuje za poradę.

A czy moknąłbyś mi zasugerować coś z Casio Edifice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuje za poradę.

A czy moknąłbyś mi zasugerować coś z Casio Edifice.

 

Do jakiej kwoty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej kwoty?

hm...., myślę tak o kwocie 320zł- 350zł maksymalnie. Może być to zegarek używany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumie że pan Daymon-Trade nie jezt żadnym fake'rem?

 

Znany i sprawdzony sprzedawca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znany i sprawdzony sprzedawca.

A jeśli ty ( jako znawca zegarków )miałbyś do wykorzystania do 350zl w jaki zegarek byś zainwestował (prócz znanej już twej opinii o EF)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem żadnym znawcą zegarków. :)

 

Wszystko zależy od tego jaki to ma być zegarek? Pasek, bransoleta? Charakter sportowy, klasyczny? Koniecznie ma być z chrono?

 

W tej cenie można wybierać z Casio (Edifice, Beside), Lorus (marka Seiko), Adriatica, JVD. Można też poszukać mechanicznego Seiko (pytanie czy wizualnie będą Ci odpowiadać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poleciłbym Ci Ef-527L najlepiej przejdź się do salonu i zobacz jak wygląda na żywo. Bo zdjęcia nie oddają całkowicie jego uroku. Na żywo wygląda kozacko. Ja gdybym już nie kupił innego modelu bez zastanowienia bym go wybrał

 

P.S Odpuść sobie tego sprzedawce patrząc po innych zegarkach które wystawił to na 95% podróba. Taki orginalny model tego zegarka na allegro kosztuje 499zł w salonie zaś 699zł nikt normalny nie sprzedałby nowego orginalnego zegarka za połowe ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poleciłbym Ci Ef-527L najlepiej przejdź się do salonu i zobacz jak wygląda na żywo. Bo zdjęcia nie oddają całkowicie jego uroku. Na żywo wygląda kozacko. Ja gdybym już nie kupił innego modelu bez zastanowienia bym go wybrał

 

Każdy ma swój gust. Dla mnie ta wersja, delikatnie ujmując, całkowicie nie przemawia. Na zdjęciach wygląda jeszcze ok, ale na żywo... :) O wiele ładniejszy jest ef-527D-5AV z brązową tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze wracajac do twojego pytania na samym poczatku, biorac pod uwage inne aukcje tego allegrowicza to na 100% byla podrobka


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój gust. Dla mnie ta wersja, delikatnie ujmując, całkowicie nie przemawia. Na zdjęciach wygląda jeszcze ok, ale na żywo... :lol: O wiele ładniejszy jest ef-527D-5AV z brązową tarczą.

Ok ;] dziękuje za interesujące propozycje, tylko teraz pomóżcie od kogo kupić skoro większość ludzi sprzedających zegarki na allegro to Fakerzy.

A głownie interesuje mnie ta opcja zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lutas

Ok ;] dziękuje za interesujące propozycje, tylko teraz pomóżcie od kogo kupić skoro większość ludzi sprzedających zegarki na allegro to Fakerzy.

A głownie interesuje mnie ta opcja zakupu

Przejrzyj poprzednie komentarze tego sprzedającego, jedna z osób, która wcześniej kupiła od niego zegarek pisze: "Zegarek ładny, jestem zadowolony, ale niestety nie oryginalny."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.