Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Yenjay

Chyba wtopilem ;( Omega

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupilem takie cos i licytujac bylem przekonany ze to oryginal. Dzis po wygraniu aukcji dokladnie ogladnalem zdjecie i cos mi nie pasuje. Czy to oryginal?

 

http://allegro.pl/branzoleta-omega-seamaster-007-planet-ocean-i1547438345.html


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie. To co wzbudzilo moje podejrzenia to ten maly napis pod 007 TM....

Ten model wyglada podobnie

Omega OO Double "O" 7 Seamaster Professional Watch Bracelet 1514-825

 

Poprosilem sprzedajacego o wiecej zdjec to zobaczymy co i jak.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dotad cisza, zdjec nadal nie mam.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie zapewniał że to oryginał...

Licytacja,nie Kup teraz. Nie masz prawa zwrotu.

Po co licytowałeś skoro nie miałeś pewności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie masz racje, to chyba dostane negatywa. Ale poprzez prezentowane zdjecie zostalem wprowadzony w blad. A handel podrobkami jest zabroniony.

To znalazlem i tu jest wiecej zdjec:

http://allegro.pl/omega-seamaster-oo7-bransoleta-orginal-i1469602807.html

 

Dzis juz za pozno ale jutro do goscia zadzwonie i pogadam.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie zapewniał że to oryginał...

 

 

1/ napisał, że to omega...

2/ na allegro nie wolno sprzedawać podróbek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie zapewniał że to oryginał...

 

Przecież to nie ma absolutnie znaczenia. Sprzedawanym towarem była bransoleta OMEGA SEAMASTER 007 PLANET OCEAN (patrz tytuł), więc sprzedający MUSI dostarczyć oryginalną bransoletę. Musi, bo handel podróbkami jest nielegalny (zarówno w świetle polskiego prawa jak i zasad samego Allegro).

 

Na razie kontaktuj się ze sprzedawcą. Staraj się rozwiązać to polubownie; daj delikatnie do zrozumienia, że jeśli wyśle Ci podróbkę to Ty się połapiesz i to on będzie musiał pokryć koszty transportu, dostanie negatywa, zawieszenie konta, itp. :blink:

Jeśli nie uzyskasz od niego potwierdzenia autentyczności (wystarczy dokładna fotka napisów z drugiej strony zapięcia) to zgłoś do Allegro naruszenie zasad.


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no OK ja zdaję sobie sprawę z tego.Chodziło mi o to że bez sensu było to licytować.

Nigdy nie licytuję jeśli sprzedajacy nie zapewnia w 100% ze to oryginał(dotyczy rzeczy ktorych podrobki sa powszechne).A przeciez i nawet wtedy nalezy byc ostroznym i nieufnym.Dlatego wolę sam wszystko najpierw sprawdzić w miarę moźliwości.Takie jest "allegro"

Tylko o to mi chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie i czekam na zdjecia. Sprzedajacy daje mi 1000% gwarancji ze to oryginal.

Mily gosc i niemam powodu mu nie wierzyc.

Choc dla mnie to troche wyglada jak skladak; zapiecie inne a ogniwa branzolety inne.

Moze poprzedni wlasciciel cos kombinowal.

 

Edyta

 

Oto zdjecia, jak dla mnie wszystko ok.

post-33326-0-84765300-1303299266_thumb.jpg

post-33326-0-71591800-1303299269_thumb.jpg


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, kasa poszla.

Jak dojdzie paczka to cykne pare fotek. Dziekuje wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.