Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ania

Zegrek Omega

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

jestem posiadaczką zegraka Omega kieszonkowy - w rodzinie od dawien dawna. Ponieważ wiedza moja na temat tego co posiadam jest znikoma chciałabym prosić o uświadomienie mnie co też posiadam :lol: Czy jest zainteresowanie tego typu zegarkami. Ewentualnie gdzie mogę szukać potencjalnych nabywców- przybliżona wartość. w załączeniu zdjęcia. Z góry dziękuję. Ania.

post-39523-0-34814200-1309286831_thumb.jpgpost-39523-0-80795900-1309286847_thumb.jpgpost-39523-0-82435900-1309286865_thumb.jpg

 

Mod. edit.

Na forum zegarków nie wyceniamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek kieszonkowy marki Omega z początku lat 30-tych. Mechanizm kaliber 39.1 L.T1, 17 kamieni, 18000 A/h, precyzyjna regulacja chodu. Potencjalni nabywcy występują przeważnie tam gdzie są potencjalni sprzedający, ;) czyli na Allegro, Ebay, inne aukcje,giełdy zegarkowe czy u nas w dziale "Sprzedam".


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.