Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mariusz1928

Co to jest?

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie za ile? wszystko ma swoją cenę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie za ile? wszystko ma swoją cenę :)

 

Właśnie nie wiem ile mogę dać... jestem zafascynowany ostatnio zegarkami właśnie odnawiam delbe dla żony :) i szukam czegoś dla siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załóż temat w Vintage tam się takimi zegarkami zajmują, słabe zdjęcie, możesz wrzucić lepsze? zegarek jest do odnowienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widziałeś go na żywo? bo patrząc na takie zdjęcie i jeśli jest do odnowienia to ja bym nie ryzykował, znajdziesz coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wszystko ci powinno wyjaśnić

 

http://cgi.ebay.pl/Montine-of-Switzerland-17-jewels-Incabloc-retro-watch_W0QQitemZ200614971819QQihZ010QQcategoryZ31387QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

jak aukcja się skończy to będziesz miał wycenę od strony konsumenta. Tyle że ty masz jeszcze bez bransolety.

 

Tak jak powiedziałem gdybyś widział go na żywo sprawa jest do przemyślenia za jakieś nieduże pieniądze, fajnie wtedy go odnowić i mieć takiego Vintage w kolekcji, fajnie jest uratować umierający zegarek. Jednak zdjęciami tak słabej jakości się nie kieruj, bo nie wiesz co dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.