Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gander

NAUTICA - A17581G ruszające się wskazówki:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem tu nowy - dopiero co się zarejestrowałem, jednak już dość dawno przeglądam stronkę i bardzo mi się podoba:)

Niedawno stałem przed dylematem kupna zegarka - zależało mi na stoperze....no i wybrałem tytułową NAUTICA - A17581G. Po dwóch miesiącach użytkowania pojawił się wg mnie problem - wskazówka od stopera licząca sekundy (duża czerwona) oraz minutowa od wskazań aktualnej godziny poruszają się przy ruchu zegarka - w niewielkim stopniu jednak jest to widoczne (myślę, że mniej więcej ok 1-2mm).

Byłem w serwisie Time Trend jednak tam zegarmistrz stwierdził, że to normalne w zegarkach kwarcowych ponieważ budowa tak powoduje, że przesyłany jest impuls i wskazówki mają pewne luzy...

Dodam, że zegarek kupiłem na amazon.com a nie w Polskim salonie (wg mnie ponad 700PLN za tak zegarek to przegiecie w salonie;) ale spodobał mi się....)

Czy ktoś z Was może spotkał się z takimi objawami? Dodam, że mam też kwarcowego Tissota i nie występuje tam takie zjawisko (model PR50 Titanium-może z powodu braku chronographu?) Nie można czegoś dokręcić? Zauważyłem powyższą przypadłość niedawno przy zmianie daty...

Poniżej link do zegarka:

http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,7681,6394-0-0-A17581G.html

Pozdrawiam i będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.