Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

neogeo1

RADO INTEGRAL BRANSOLETA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem RADO INTEGRAL , wszystko super zegarek idealnie pasuje jest minimalny luz . Ale ja bym chciał jednak dodać jedno ogniwko więcej aby zegareczek jeszcze bardziej się ślizgał na rączce .

 

W zestawie dostałem dwa ogniwka te ceramiczne i 2 te złote łączenia . Ale problem w tym , że na jednym z ogniwek jakby ułamany jeden koniec teleskopu i na 2 tak samo z jednej strony . Pytanie jest następujące czy można wyjąć owy teleskop i wymienić na nowy czy konieczny jest zakup nowego ? Nie wiem czy samemu się za to zabierać , próbowałem przepychać delikatnie igiełką z jednej strony ale jakoś nie szło stąd proszę o jakąś delikatną pomoc . Czy to obcążkami chwycić czy jak ? nie chcę tego zniszczyć ani porysować .

A jeśli ktoś się orientuje to jaki może być koszt takiego jednego ceramicznego ogniwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś w stanie tego porysować.

A jak porysujesz to wyrzuć do kosza, bo to nie oryginał.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że porysować nie jestem w stanie to wiem , zegarek jest w 100 % org . posiadam całą dokumentację , został kupiony w polsce ale to nie o to chodzi . Jak chwycę w obcążki , bo jedne będą trzymać ogniwko a drugimi bym chciał wyciągnąć teleskop , ale czy one się wyciągają ? . Pod naciskiem nie pęknie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teleskopu nie wyciągniesz, trzymają go "złote" łączniki.

Normalnie powinno to funkcjonować w ten sposób, że wciskając końcówkę teleskopu igłą bądź wykałaczką możesz przesunąć łącznik w bok i w ten sposób dostać się do teleskopu, wtedy wyjmiesz go z ceramicznego ogniwa nawet gołymi palcami.

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.