Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MasterFan

Użytkownik
 • Content Count

  4,841
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

167 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About MasterFan

 • Rank
  RoyalOakFan

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Zegarki and podróże

Recent Profile Visitors

7,548 profile views
 1. Nie wiem jak z możliwością założenia paska ale za to reszta zgodnie z kryterium no i w bonusie absolutny top zegarmistrzostwa https://www.urbanjurgensen.com/one/reference-5241 A nóż się spodoba?
 2. To mechanizm ValFleurier, który jest produkowany tylko dla grupy Richemont. Porządny sprzęt ale z pewnością nie in-house.
 3. Gratulacje Bartek, świetny! Jaki to rozmiar?... też za mną coś zaczyna łazić 😕
 4. @Bugs takie wskazówki to DNA Polara Jeśli w przyszłości myślisz żeby się go pozbyć to na Twoim miejscu chyba bym nie otwierał zegarka z tego powodu, znajdzie się pewnie więcej kupujących, którym będzie przeszkadzał ten fakt, niż obgryzione wskazówki. No chyba, że przeszkadza Ci to w użytkowaniu zegarka z uśmiechem, wtedy to już co innego.
 5. Nie odpowiem czy brać czy nie brać, ale swego czasu trochę z nim pobiegałem na ręce- świetnie się nosił. Jest bardzo surowy co dla mnie było dużym plusem. Bardzo fajny, ceramiczny, matowy bezel- wtedy był nowinką. Mnie trochę zniechęcał do tego modelu laserowo grawerowany dekiel ale ja w głowie miałem swojego poprzedniego Compressora DualTime, który na deklu miał 24 karatowy medalion JLC, w porównaniu z tym laserowym czymś robił ogromne wrażenie, choć lubił się odgnieść na nadgarstku, co w Navy Seals już nie miało miejsca Jeśli dobrze kojarzę to świetnie świecił nocą.
 6. Świetny Filip, gratki! Ja tam w tych nowych Montblancach cały czas widzę rękę byłego CEO. Jak w tym Twoim powyżej, tak i w tym Mariusza. Super robotę wykonał dla nich Jerome Lambert.
 7. Poza kolorem tarczy reszta super Koperta jest mega wygodna i leży u Ciebie idealnie. Ja odpuściłem zakup 683 z tego powodu, że pracuje tam modyfikowany werk (nie jest to in-house). W modelu ze zdjęcia jest tak samo. W tym przedziale cenowym dla mnie to fakt nie do zaakceptowania, choć Panerai nie miał innego wyjścia chcąc uzyskać tak dobre proporcje koperty.
 8. Wg mnie "limitacja" powinna być trudno dostępna i dawać satysfakcję z posiadania czegoś wyjątkowego. W rzeczywistości, biorąc pod uwagę zdecydowaną większość marek, bez problemu i w każdej chwili można kupić wybraną limitkę, ba, bardzo często owe limitki na rynku wtórnym "chodzą" taniej aniżeli bliźniacze modele z podstawowej linii, a więc tutaj słowo "limitacja" jest tylko pustym sloganem. Natomiast powyższe w ogóle nie wpisuje się w podstawowego, masowo klepanego Suba. I co jest naprawdę limitowane, ekskluzywne, trudno dostępne sami wiemy najlepiej
 9. To prawda, świetnie się nosi. Dzięki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.