Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rzuf

TAG od Jelonkielon ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przywitać się chciałem i przy okazji o poradę zapytać.

Zaczynam przygodę z zegarkami. Wpadłem na to forum serfując po necie ... i tak już zostało ;)

Jak na razie szczęśliwym posiadaczem Certiny z podpisem Roberta jestem ;) (oby jak najszybciej do zdrowia wrócił), a że apetyt rośnie w miarę jedzenia to zainteresowałem się Omega'mi, czytając jednak forum i opinie Kolegów TAG moją uwagę zwrócił...

Oferta sprzedaży od Jelonkielon jest taka : http://mojzegarek.pl/opis/55/ lub w tym miejscu : http://allegro.pl/tag-heuer-grand-carrera-17-automatic-i1917470710.html

Gdzie w grodzie Kraka autentyczność tego zegarka sprawdzić rzetelnie można ? Co sądzicie o tym modelu ? egz. ma być nowy, cena niższa od oficjalnej dość znacznie (chyba ?)

Z góry dziękuję za pomoc i pzdr. Rzuf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przywitać się chciałem i przy okazji o poradę zapytać.

Zaczynam przygodę z zegarkami. Wpadłem na to forum serfując po necie ... i tak już zostało ;)

Jak na razie szczęśliwym posiadaczem Certiny z podpisem Roberta jestem ;) (oby jak najszybciej do zdrowia wrócił), a że apetyt rośnie w miarę jedzenia to zainteresowałem się Omega'mi, czytając jednak forum i opinie Kolegów TAG moją uwagę zwrócił...

Oferta sprzedaży od Jelonkielon jest taka : http://mojzegarek.pl/opis/55/ lub w tym miejscu : http://allegro.pl/tag-heuer-grand-carrera-17-automatic-i1917470710.html

Gdzie w grodzie Kraka autentyczność tego zegarka sprawdzić rzetelnie można ? Co sądzicie o tym modelu ? egz. ma być nowy, cena niższa od oficjalnej dość znacznie (chyba ?)

Z góry dziękuję za pomoc i pzdr. Rzuf

 

Temat Jelonkielon na forum był już wielokrotnie wałkowany. Sam zresztą zakładałem podobny wątek. Poszukaj. Ogólnie rzecz biorąc opinie o nim były różne , choć z autentycznością raczej nie było problemów... Z Jelonkielon możesz się umówić w KRK u jakiegoś zegarmistrza - np. Strojnego i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat Jelonkielon na forum był już wielokrotnie wałkowany. Sam zresztą zakładałem podobny wątek. Poszukaj. Ogólnie rzecz biorąc opinie o nim były różne , choć z autentycznością raczej nie było problemów... Z Jelonkielon możesz się umówić w KRK u jakiegoś zegarmistrza - np. Strojnego i po problemie.

 

Jelonkielon - tak, wiem, czytałem chyba wszystkie wątki. Pomogło żeby w ciemno nie zamawiać.

Dziękuję za Strojnego - jeżeli się zdecyduję kupić tego TAG'a, to na pewno skorzystam.

A jak sam zegarek ? Godny uwagi, czy w tym budżecie polecacie inny ? Szukam czegoś sportowego i jednocześnie stonowanego a np. Breitling'i dla mnie są mało czytelne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając 14 tys można kupić nowy zegarek o sportowym charakterze prosto z salonu bez żadnych wątpliwości czy nowy, nieużywany, nieotwierany itd. Np takie Seiko MarineMaster albo jakąś omegę (chociaż na nie trzeba by co nieco dozbierać) może coś ze stajni GO? Jak byłby to zegarek za 3-4 tys to bym zaryzykował za 14 tys to bym się bał i postąpił jak wyżej napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie sprzedaje oryginalne zegarki. Są one albo nowe albo wystawowe. Możesz sprawdzić TH na Szewskiej w KOBE ale nie dadzą Ci certyfikatu. Koszt około 30 zł. Albo na przeciwko u Strojny. Tam otrzymasz certyfikat. Koszt około 100 zł. Jak się z Nim umówisz to On sam zaproponuje CI Strojnego, żebyś był pewien. Wiem co mówię bo już u Niego kupowałem :P


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem.

TAG okazał się nie nowy, tylko "po wystawowy". Poprosiłem o zdjęcia w dużej rozdzielczości i je dostałem - był często przymierzany... Poszedłem do salonu Kruka w Poznaniu przy Starym Rynku, na miejscu porównałem TAG'a z innymi zegarkami z oferty salonu. Zrezygnowałem z zakupu "po wystawowego".

Odpuściłem stoper, którego tak naprawdę w obecnej Kubicowej wersji Certiny nie używałem i cena zmalała o ... ok. 8.000 zł i tym samym zmieściłem się na starcie w planowanym budżecie. Padło na Omegę SPO 2208.50.00. Dostałem dobrą cenę - wyższą jedynie o 3% od cen w naszych sklepach internetowych z międzynarodową gwarancją. Uczciwa propozycja, sprzedawca też godny polecenia = zostawię bilety NBP u niego.

Dzięki za rady. Pomogły - te indywidualne jak i te wyczytane na forum. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, dobrze zrobiłeś moim zdaniem. Moim zdaniem nowe to nowe lepiej wyłożyć więcej kasy i nawet liczyć się ze spadkiem wartości i mieć nowe, oryginalne i nieużywane. No i bądź co bądź nie dość że zmieściłeś się w budżecie to faktycznie sporo zaoszczędziłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dodatkowo..

 

Omega to Omega, a nie potworek TH :(

 

Ale to tylko IMO ;)


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się w galerii ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za dobre słowo ;)

Zaliczka wpłacona, czekam na odbiór - jak tylko wpadnie w moje ręce, to się podzielę ;)B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.