Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mandaryn44

TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów. Ponieważ od jakiegoś czasu "chodzą za mną" Tagi, mam prośbę o wypowiedzi co do autentyczności zegarków z poniższych aukcji"

http://allegro.pl/tag-heuer-carrera-cv2010-automatic-chronograph-i2164472599.html

 

http://allegro.pl/tag-heuer-carrera-calibre-16-certyfikat-org-i2116759420.html

 

ten mnie interesuje najbardziej:

http://allegro.pl/tag-heuer-wav5111-warszawa-od-lombard-bcm-i2166274575.html

 

a ten mi podejrzanie wygląda:

http://allegro.pl/tag-heuer-link-2114-calibre-16-okazja-wroclaw-i2165789708.html

 

Proszę o oceny kolegów i koleżanki. Czy te zegarki /oczywiście zakładając, że są oryginalne/ są warte swoich cen ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chodzą za mną ostatnio Tagi ;)

Te wyglądają na oryginały.

Ale musisz napisać do gości zapytanie o historie zegarka, jakie ma papiery i najlepiej pojechać i na własne oczy sprawdzić i przymierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było by najlepsze rozwiązanie zobaczyć zegarki. W tym ostatnim nie bardzo mi leży wskazówka chrono - nie jest na godzinie 12 równiótko. Chyba w tej firmie nie powinno tak być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było by najlepsze rozwiązanie zobaczyć zegarki. W tym ostatnim nie bardzo mi leży wskazówka chrono - nie jest na godzinie 12 równiótko. Chyba w tej firmie nie powinno tak być ?

 

To niestety tylko zdjęcie, a zdjęcia oszukują (zniekształcają). Nie sugerowałbym się tym.

Poproś sprzedawcę niech to sam sprawdzi i ewentualnie niech zrobi drugie zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy ciężko z tych zdjęć powiedzieć na 100 %.

Drugi się problem rozwiązał - usunęli aukcję :)

Trzeci ten co Cię interesuje najbardziej, to sprawa jest najprostsza - tylko odbiór osobisty. Umawiasz się u zegarmistrza i z głowy. :(

Czwarty wg mnie to jest ok. Ale jakby było wiecej zdjec a w szczególności dekla było by znacznie prościej. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem dziś do sprzedawcy po zdjęcia i czekamy na odpowiedź. ZApytałem też o papiery ale to lombard, to pewnie nie mają. Choć jak cenę wystawili dużą to może akurat ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem dziś do sprzedawcy po zdjęcia i czekamy na odpowiedź. ZApytałem też o papiery ale to lombard, to pewnie nie mają. Choć jak cenę wystawili dużą to może akurat ...

Witam ponownie. Przyszły zdjęcia. Zamieszczam kilka. Co można powiedzieć o tym zegarku ?

post-36273-0-37000500-1330690960_thumb.jpg

post-36273-0-10277400-1330690969_thumb.jpg

post-36273-0-13211400-1330690980_thumb.jpg

post-36273-0-91689600-1330690985_thumb.jpg

post-36273-0-23172800-1330690999_thumb.jpg

post-36273-0-16165300-1330691008_thumb.jpg

post-36273-0-90735700-1330691014_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tych zdjęć (sam widzisz, że są kiepskie) skłaniał bym się, że to oryginał.

Tak 3 inaczej ja na Twoim miejscu bym podjechał go zobaczyć osobiście.

Numery na papierach się zgadzają.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche te zdjęcia zmniejszylem, bo przesłano mi wielkie. Moge podesłac na PW, jeśli ktoś chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś jeszcze się wypowie? czy warto za ten zegarek dać 7500 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest fachowcem, żeby mi to potwierdzić ? Chodzi o autentyczność. Lombard sprzedaje, przesłali mi więcej zdjęć, jak by ktoś chciał moge podesłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy jasnowidzami (niestety). Wygląda na oryginał ale nikt na podstawie tylko zdjęć tego nie zaręczy. Ja bym nie kupił nie mając 100% pewności.

Wielokrotnie już spotkałem się z podróbkami nawet świetnymi podróbkami, lub z kradzionymi (szczególnie po zamieszkach w Londynie pojawiło się sporo zegarków nowych bez żadnych papierów).

Przy takim budżecie tylko z PEWNEGO źródła.

Umów się że bieżesz zegarek na godzinę i jedziesz potwierdzić jego autentyczność do najbliższego zegarmistrza specjalisty lub salonu .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie podjedziesz zobaczyć na żywo?

Jak zobaczysz, weźmiesz do ręki to raczej poznasz podróbę. A jeśli nie to skoro chcą go sprzedać to na pewno ktoś pofatyguje się z Tobą do zegarmistrza, żeby potwierdził jego oryginalność.

Nikt nie powie Ci na 100% ze zdjęć.

A nawet jak powie, Ty kupisz i okaże się fake to do kogo będziesz miał pretensję?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam do nikogo pretensji. Chodzi mi o to, że wiedza kolegów forumowiczów jest nieogarnięta i zdziwiłem się, że nikt mi nie jest w stanie powiedzieć na podstawie zdjęć, czy zegarek jest autentyk /oczywiście na ile się da/. Także jeśli poczuliście się urażeni, to przepraszam.

Zegarek jest w Warszawie w lombardzie a ja mam 5 godzin jazdy, także sami rozumiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.