Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mandaryn44

Użytkownik
 • Content Count

  1,909
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

mandaryn44 last won the day on August 9 2019

mandaryn44 had the most liked content!

Community Reputation

437 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wyjdę na czepialskiego ale w crashtestach kilka lat temu wypadały najgorzej. Może obecnie coś się zmieniło. A że ładne to fakt.
 2. Kamei corvara. Obejrzyj testy zderzeniowe.
 3. A wystarczy przyjąć prawdę. Że nasi dziadkowie zamordowali sąsiadów. Proste. Oczyszczające. I nie trzeba być podejrzliwym, wystarczy uczciwym. Oni boją się odpowiedzialności i roszczeń. no i jak to ,że dziadziuś siekierą zabił żonę sasiada.... Ale to temat na zupełnie inna dyskusję.
 4. Byłem tam kiedyś. Atmosfera taka że bałem się w ryj dostać jakbym zapytał gdzie to miejsce. Żadnych wskazówek.
 5. Ogniem i mieczem czyta się rewelacyjnie. Jak najlepszy thriller z nutką polityki. Świetna książka. Zdecydowanie lepsza niż potop ,który jest nudny i rozwlekły. Swieni są ginekolodzy szczególnie. Rewelacja.
 6. [emoji106][emoji106][emoji106]
 7. Czytam ten temat i oczom nie wierzę własnym swoim.... Bez urazy ale poziom bredni jakie tu są wypisywane o tych chipach szczepieniach itp nie napawa optymistycznie co do poziomu wypisujących. Naprawdę, że w 21. wieku ludzie dorośli , często dobrze wykształceni wierzą w takie rzeczy, a jeszcze nie wstydzą się ich kolportować.... Nie jest moim zamiarem nikogo obrażać ale zachodzie w głowę jak to możliwe że rozmawiacie w ogóle poważnie. Lubię filmy oparte na takich teoriach, jakieś sensacyjne, czy SF ale ... Ktoś tu napisał że chip by się pewnie przez cienka igłę jego zdanie nie przecisnął.... Podkreślam, szanuje wszystkich tutaj ale nie głoszenie takich poglądów. A może ktoś Wam płaci za taką dezinformację .....
 8. mandaryn44

  Wybór pióra.

  No tak. W sumie byle był pretekst. Ja na szczęście służbowo używam pióra, a właściwie kilku, i dlatego nie mam takiego notesu.
 9. Podchodziłem do niej ze 3 razy. Chyba za mało inteligentny jestem.
 10. mandaryn44

  Wybór pióra.

  Ja mam do tego taki kalendarz z każdym dniem osobno na stronie. Ale nie przywiązuje wagi do modelu. Ma być wygodnie, pisze w nim wszystkim co jest pod ręką.
 11. mandaryn44

  Wybór pióra.

  A niedyskretnie zapytam co Wy zapisujecie w tych notatnikach ?
 12. Expanse. Każdy sezon. Jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy serial SF.
 13. Ale wszystkie wady dwufunkcyjnego eliminuje jednofunkcyjny. Zbiornik wody może być mały bo zanim zużyjesz to zdąży dogrzać. Wystarczy 80 l. Modeli jest bez liku i wybierzesz estetyczny z zabudowanym zbiornikiem lub bez. Programator ustawia wodę użytkową w okresach kiedy jest potrzebna cieplejsza a kiedy wystarczy troszkę chłodniejsza i super się to sprawdza. Każda sroczka.... Ja wiele czasu poświęciłem na wybieranie i jestem zadowolony. 6 lat tak żyje i rachunki za gaz mam małe a nie oszczędzam. Na komforcie też.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.