Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ychu

Problem z datownikiem NY2300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko o zdalną poradę w sprawie wspomnianego modelu. Niedawno sprzedałem takowy zegareczek w stanie bdb, miałem go od nowości kupiony na naszym Forum. Wysłałem dobrze spakowany i po paru dniach nowy właściciel informuje o usterce datownika-przestawia sie z menu angielskiego na japońskie co nie powinno mieć miejsca, a ponadto podobno datownik potrafi sie przestawić po 12 h. Czy ktoś ma jakieś pomysły, które można zdalnie przekazać nowemu nabywcy, bo z tego co mówi do najbliższego zegarmistrza za daleko...z góry dziekuję. Chyba że ktoś ma namiary na jakiegos fachowca w okolicach miejscowości Końskie(świętokrzyskie):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko o zdalną poradę w sprawie wspomnianego modelu. Niedawno sprzedałem takowy zegareczek w stanie bdb, miałem go od nowości kupiony na naszym Forum. Wysłałem dobrze spakowany i po paru dniach nowy właściciel informuje o usterce datownika-przestawia sie z menu angielskiego na japońskie co nie powinno mieć miejsca, a ponadto podobno datownik potrafi sie przestawić po 12 h. Czy ktoś ma jakieś pomysły, które można zdalnie przekazać nowemu nabywcy, bo z tego co mówi do najbliższego zegarmistrza za daleko...z góry dziekuję. Chyba że ktoś ma namiary na jakiegos fachowca w okolicach miejscowości Końskie(świętokrzyskie);)

 

 

Wydaje mi się że gdzieś już czytałem na forum o defekcie z chińskimi znakami w datowniku, poszukaj może znajdziesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.