Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stary

Omega seamaster quartz cal 1342

Rekomendowane odpowiedzi

dsc0012xl.jpg

By stary7817 at 2012-05-09

 

oto mój ostatni nabytek!!! Panowie jak się ją ustawia??? :( , wiem ,że po wyciągnięciu koronki i obracaniu nią przeskakuje wskazówka godzinowa o godzinę do przodu i tak skacze, aż przeskakuje datownik , jednak nie potrafię rozgryźć jak przesuwać wskazówkę minutową, dodam jeszcze, że koronka posiada dodatkowy przycisk i jest możliwość wciskania go ostrym przyrządem jak to wszystko skonfigurować :huh: aby precyzyjnie ją ustawić????


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może ta strona będzie dla Ciebie pomocna :)

Pzdr.

 

edycja: widze, że już niepotrzebna :)


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) ale dzięki szukałem i nie mogłem znaleźć a jak wkleiłem post to przypadkiem na nią wpadłem ;)

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny egzemplarz Omegi i musiałem trochę poszukać zanim ustawiłem minuty. Opiszę więc w paru zdaniach jak to robić tak aby inni poszukiwacze mieli ułatwione zadanie:

 

1. Ustawienie godziny: wystarczy wysunąć koronke na zewnatrz, trzeba zrobic to z wyczuciem do punktu charakterystycznego przeskoku następnie obrócić wokół własnej osi (czytając forum natykam się często na opinie że należy kręcić tylko w prawo [wyobrażając sobie koronke jako łeb śruby chcemy ja wkręcić] jednak w instrukcji mamy słowa obrócić w "pożądanym kierunku" więc wnioskuje że można w prawo jak również w lewo.

2. Ustawianie minut: należy wcisnąć przycisk "schowany" wewnątrz koronki przy użyciu np długopisu kulkowego lub tępo zakończonego narzedzia do momentu zatrzymana wskazówki sekundowej, przytrzymać zatrzymaną w ten sposób wskazówkę na conajmniej 5 sekund następnie zwolnić przycisk koronki i natychmiast ponownie go wcisąć- w tym momencie wskazówka sekundowa i minutowa zaczną się szybko obracać i tak trzymając przycisk koronki ustawiamy właściwą minutę.

3.Ustawienie sekund: wciskamy przycisk koronki wskazówka staje dzieki czemu możemy precyzyjnie nastawić czas w sekundach.

 

Zdjęcia mojego zegarka:

 

post-58581-0-56657400-1403364440_thumb.jpg

post-58581-0-14859000-1403364451_thumb.jpg

post-58581-0-36411600-1403364456_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.