Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kamien

Zegarki Slava. Gdzie je można kupić w Polsce????????

Rekomendowane odpowiedzi

w ogóle zauważcie, że we Wrocławiu ciężko jest o jakieś "bardziej ambitne" zegarki... jeżeli ktoś zna jakiś sklep który nie sprzedaje tylko popularnych firm to bardzo prosił bym o cynk...:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
a ja dzisiaj ku mojemu miłemu zaskoczeniu natrafilem na zegarki Vostok Europe w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu... jak je zobaczyłem to jakby mi ktoś miód na serce wylał... wkońcu jakaś odskocznia od Festin Tissot'ów i Certin... :D

To fakt tez widziałem te zegarki na grunwaldzie. Poza tym nic ciekawego nie ma na mieście. Wszystko oklepane do bólu. Lubię sobie czasem pooglądać coś czego np. nigdy nie kupię. Niestety pozostaje sieć bo na mieście bieda. W galerii na swobodnej u Śliwińskiego widziałem ostatnio świetny zegarek Longinesa, poza tym wszędzie to samo...nuda. Szkoda, bo miasto nie małe mamy. Może czas otworzyć coś "oryginalnego" :mrgreen: - to oczywiście na razie tylko moje marzenie, bo w temacie zegarków jestem za krótki w uszach, ale mówiąc szczerze jak porównam swoją minimalną wiedzę ze świata zegarków z wiedzą Pań i Panów pracujących w tych sklepach to napawa mnie "pozytyw" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.