Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hirgor

Seiko Orange Monster (Kupić czy nie?)

Rekomendowane odpowiedzi

rk7000 widziałem to ogłoszenie,kusząca propozycja, no właśnie problem pojawia się co do przymiarki... :/ Jednak sprawdza się powiedzonko, że nie można mieć wszystkiego na raz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na Ebayu. Czasem dalekowschodni sprzedawcy wypuszczają monstery w aukcjach od dolara. Ja swojego kupiłem ubiegłego lata za 140 dolarów z przesyłką. Obyło się bez dodatkowych dolegliwości. Serwisem się nie martw, bo w okresie gwarancyjnym Monster nie wymaga przeglądów. Potem odpłatnie przyjmie ci każdy serwis, nawet autoryzowany (wiem, dowiadywałem się). Jeśli jednak zdarzyło by się jakieś nieszczęście, to każdy dobry zegarmistrz jest w stanie naprawić ten zegarek. Najczęstsze przypadki to pęknięte szkła, a te są dostępne na zatoce, uszczelki też. Pamiętajmy, że Monstery to stosunkowo tanie wołki robocze z niezawodnym mechanizmem a nie ostatnie słowo "haute horologie". Niestety (a może stety ;) ) mój OM przegrał wojnę nadgarstkową z Landmonsterem i poszedł wiosną do ludzi.

 

PS Z tą troską serwisów o klienta też panowie nie przesadzajcie - spróbujcie uzyskać od nich pojedyncze ogniwa bransolety, albo choć piny z tulejkami łączące ogniwa (do zegarka na gwarancji zakupionego w oficjalnej polskiej dystrybucji). Życzę powodzenia.

 

imgp0030d.jpg


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi to Seiko SNM035 "Landmonster"

 

24bm6hd.jpg


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ładny . Chyba jednak troche mniejszy niż MOnster.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większy. Mam go i mogę to potwierdzić. Swego czasu miałem równocześnie oby dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnica Monstera to 42mm, nominalna "Landa" to 43mm, ale "narośl" przy koronkach i inaczej rozwiązane masywne uszy powiększają ten zegarek.


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OM już trzeci dzień na ręku i powiem, że jestem zachwycony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam OM od ponad miesiąca, rgularnie noszę ok. 10 dni (wcześniej nosiłem na zmianę) jestem pod wrażeniem :)

Mechanizm regularny, odkładany na "plecy" przez ostatnie cztery dni zrobił +18 sekund - chyba nieźle (dla mnie lux)

Pomarańcza cieszy oczy a ostatnio dzięki Zbyszkowi - Z_bych - dostał nowy gumowy świetny pasek :D

Zdjęcia lada dzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić, bo zegarek świetny, tylko trzeba uważać z jakiego źródła, bo czasem tarcza nie ma koloru pomarańczowego, tylko jakiś wyblakły żółty...Szczególnie w tzw. ''przeleżakowanym'' towarze na eBay to się zdarza u niektórych azjatyckich sprzedawców. Czy tak jest na allegro.pl? Trudno powiedzieć...Oni też skądś muszą sprowadzać towar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Land faktycznie wart grzechu.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.