Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rk7000

Moderator
 • Content Count

  11907
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

rk7000 last won the day on December 5 2019

rk7000 had the most liked content!

Community Reputation

3020 Guru zegarmistrzostwa

About rk7000

 • Rank
  Przyjaciel Klubu
 • Birthday 01/06/1973

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Puławy

Recent Profile Visitors

9842 profile views
 1. Może młody się dowiedział, że stary trzyma zegarki pod podłoga 🤔 😂
 2. Licytację anulujemy. Dziękujemy za czujność Filip. Nie było naszą intencją wystawienie podróbki.
 3. Wystawiamy przedmioty pozyskane od dobrych ludzi - przeważnie użytkowników forum ale nie zawsze. Pierwszy raz mamy sytuację, kiedy wystawiany przez nas zegarek nie jest oryginalny. Dlatego wyjaśnij proszę i natychmiast przerywamy licytację.
 4. Panowie. Moderatorzy wiedzą i Kacperek też wie. Natomiast nie jest w zwyczaju tego forum pisać publicznie dlaczego ktoś dostał jakieś kary. No i nie ma żadnego pisanego ani nie pisanego prawa które mówi że po 3 czy 7 ostrzeżenie dostaje się jakieś ograniczenia czasowe. Można do stać bana za pierwszym razem a można dostać 15 ostrzeżeń i nigdy nie dostać ograniczenia czasowego.
 5. Kurcze, skoro Ty nie zaobserwowałeś to ja poświęciłem trzy minuty na poszukiwania Jedna aktualna, jedna archiwalna - na tych dwóch poszukiwania zakończyłem
 6. Serio? To nie jest unikat i można go spokojnie dostać na portalach aukcyjnych. Jeśli ktoś chce zapłacić za niego 1300 zł to jest to fajny egzemplarz w bardzo dobrym stanie. I ciekawy kolekcjonersko. Ale ciekawych kolekcjonersko zegarków jest całe mnóstwo - w zależności od zainteresowań. Ja chętnje bym widział tego Poljusa u siebie ale będę szukał takiego za połowę tej ceny.
 7. Za taką kasę to raczej średnia okazja moim zdaniem chociaż zegarek faktycznie rzadki.
 8. Ciekawa sprawa - po tylu latach żadne dokumenty nie wypłynęły nigdzie. To, że radzieccy się nie chwalili zakupem technologii od LIPa to mnie nie dziwi ale to że Francuzi żadnych dokumentów nie odtajnili to dziwne. Tylko to był okres przed WWII ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.
 9. Bardzo ciekawy fragment. Mam pytanie - dotarłeś do jakiś dokumentów które wskazują jednoznacznie, że zakupiono od LIP-a te właśnie kalibry? Kiedyś kiedy poszukiwałem informacji na temat ZIMa kilkukrotnie spotykałem się z informacją, że był on oparty na mechanizmie R 40
 10. Super. Bardzo dobrzę, że się zdecydowałeś. Brawo
 11. Widać, że zbliża się koniec gry - pozostały tylko małe obiekty do złapania
 12. Temat handlowy wystartował i ma udany początek. Mam nadzieję że z biegiem czasu będzie się rozkręcał. Ten temat zamykam. Gdyby była potrzeba dyskusji to mamy przecież temat do tego Dziękuję wszystkim za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.